ŠIUO METU SVETAINĖ TVARKOMA, VISAS TURINYS PERKELIAMAS Į WWW.NERIJA.LRV.LT
AKTYVIAM POILSIUI / Buriavimas
Kuršių marios ir Baltijos jūra sudaro puikias sąlygas buriavimo vystymui Kuršių nerijos nacionalinio parko teritorijoje.
 
Smiltynėje ir Nidoje įrengti jachtklubai, kurie mielai priima buriuotojus iš įvairių šalių. Užsienio buriuotojams atvykti į Smiltynę ir Nidą nėra didelių sunkumų- įplaukus į Klaipėdos sąsiaurį būtina praeiti pasų ir muitines kontrolę. Klaipėdos sąsiauryje yra aiškios nuorodos, kur šias tarnybas rasti.
 
Smiltynės jachtklubas įsikūręs Kuršių nerijos teritorijoje, kuris priima įvairaus dydžio jachtas, yra WC, dušai, kavinė, galima pasipildyti gėlo vandens atsargas. Jachtklubas turi savo viešbutį. Už jachtų stovėjimą imamas mokėstis, kuris keičiasi priklausomai nuo sezono.
 
Nidos jachtklubas taip pat mielai priima svečius. Yra WC, dušai. Keliautojai gali pavalgyti Nidos kavinėse, apsistoti viešbučiuose. Farvateris nuo Smiltynės iki Nidos pažymėtas sutartiniais ženklais.
 
 
Smiltynės ir Nidos jachtklubuose galima išsinuomoti jachtas su įgula. Organizuojamos pramoginės ekskursijos po Kuršių marias.
 
Kiekvieną sezoną buriuotojai gali dalyvauti jachtklubų organizuojamose regatose. Šie renginiai pritraukia dalyvius ir žiūrovus ne tik iš Lietuvos, bet ir iš užsienio.
 

Renginių kalendorius
Dažniausiai užduodami klausimai
6. Kur galima užsisakyti ekskursiją po Kuršių nerijos nacionalinį parką?

KNNP Lankytojų centruose galima užsisakyti gido paslaugas


Draugai
 

 

   
   

 

Banners