ŠIUO METU SVETAINĖ TVARKOMA, VISAS TURINYS PERKELIAMAS Į WWW.NERIJA.LRV.LT
AKTYVIAM POILSIUI / Maršrutai

 Pėsčiųjų takai Kuršių nerijos nacionaliniame parke

Keliaujantiems po Kuršių nerijos nacionalinį parką patariame neskubėti ir atrasti grožį mažuose dalykuose – spalvose, kvapuose, garsuose. Ypatingas aplinkos grožis visais metų laikais pilnai atsiveria tik keliaujant pėsčiomis. Vaikščioti čia tikrai yra kur, o pėsčiomis tyrinėti nepažintą gamtos lopinėlį smagi pramoga visai šeimai.
 
Per mišką vingiuojančiose takuose nepasiklysite, nes naujai įrengtus maršrutus pažymėjome rodyklėmis bei numeruotais stulpeliais, o kiekvienas maršrutas turi savo simbolį – žvėrelį, kuris Jus lydės visos keliones metu. Nidoje sutiksite briedį, žygiuodami pamarių į Preilą – laputę, pačioje Preiloje – bebrą, Juodkrantės sengirėje – voveraitę, o kombinuotame dviračių - pėsčiųjų maršrute – dviračiu riedantį zuikį.
 
Kuršių nerijos nacionalinio parko direkcijos sukurti ir įrengti penki patrauklūs pėsčiųjų maršrutai padės ieškantiems gražiausių Kuršių nerijos kraštovaizdžių. Į atradimų kelionę patariame leistis Lankytojų centruose įsigijus naujai išleistą knygelę „Pėsčiųjų vadovas po Kuršių neriją“ (lietuvių, vokiečių arba anglų kalbomis), kurioje rasite ne tik takų schemas, bet ir iliustruotus tikslius maršrutų aprašymus.
 
Maršrutai parinkti supažindinantys su ypatinga pusiasalio gamta, istorija ir kraštovaizdžio įvairove. Keliaudami parko direkcijos pasiūlytais maršrutais, įsitikinsite, kad Kuršių nerijoje yra ne tik puikūs paplūdimiai ir jaukios gyvenvietės, bet ir įvairaus brandumo miškai, smėlynams būdingos augalų ir gyvūnų rūšys.
 
 
„Pėsčiųjų vadove po Kuršių neriją“ (lietuvių, vokiečių ir anglų kalbomis) rasite ne tik takų schemas, bet ir iliustruotus maršrutų aprašymus. Šį leidinį galite įisigyti Kuršių nerijos nacionalinio parko lankytojų centruose Nidoje ir Smiltynėje (vasaros sezonu). Kaina tik - 3,50 Eur.
 
 
Mes linkime Jums džiaugsmingų atradimų keliaujant po Kuršių nerijos nacionalinį parką!

 

Daugiau informacijos rasite:

Kuršių nerijos nacionalinio parko direkcijos Lankytojų centre Nidoje

Naglių g. 8, LT-93123 Neringa

Tel. +370 469 51256, el. p. info@nerija.lt
 

Renginių kalendorius
Dažniausiai užduodami klausimai
6. Kur galima užsisakyti ekskursiją po Kuršių nerijos nacionalinį parką?

KNNP Lankytojų centruose galima užsisakyti gido paslaugas


Draugai
 

 

   
   

 

Banners