ŠIUO METU SVETAINĖ TVARKOMA, VISAS TURINYS PERKELIAMAS Į WWW.NERIJA.LRV.LT
AKTYVIAM POILSIUI / Slidinėjimo trąsos
 
Slidinėjimo trąsos
 
Kviečiame atvykti į Kuršių neriją su žiemos pramogoms skirtu inventoriumi: slidėmis, rogutėmis, snieglentėmis ir išbandyti slidinėjimo trasas Nidoje bei Juodkrantėje. Žiemos pramogų mėgėjų laukia ir snieglentininkų kalnelis Nidoje, Urbo kalno papėdėje.
Teigiamos emocijos, kurias patirsite slidinėdami lygumų slidėmis ar snieglentėmis, bus puikus jėgų užtaisas visai savaitei ir suteiks energijos sveikiems sulaukti pavasario. Slidinėjimo trasos leis grožėtis unikaliais Kuršių nerijos kampeliais.
 
Foto O.Drobelienės
 
Žiemos pramogų trasos:
 
Juodkrantės žalioji trasa (nuo kapinių) veda link Gintaro įlankos, suka į Dendrologinį taką, kur reto grožio ir aukščio šlaitas saugo nuo jūros vėjo. Pėsčiųjų taku slystant link jūros ir atgal Jūsų laukia smagios nuokalnės.
  • Trasos ilgis apie 3,5 km, pėsčiųjų taku link jūros (pirmyn ir atgal) apie 2,5 km. Žaliosios trasos schema - spausti čia >>>
Nidos raudonoji trasa prasideda nuo Neringos sporto mokyklos kylant šlaitu aukštyn, kur atsiveria nuostabūs vaizdai į jūrą ir marias. Nusileidimai nesudėtingi ir smagūs, kraštovaizdis įspūdingas: kalnapušių ir paprastosios pušies apsnigti miškai, marių tolumos, kopų masyvai.
Nidos mėlynoji trasa prasideda nuo Nidos vidurinės mokyklos aikštyno, kur, pasukus į kairę, miško proskyna kyla šlaitu link jūros. Čia Jūsų laukia ilgos nuokalnės, įdomus reljefas.
Snieglentininkų kalnelis Nidoje: Prieš 20 metų šioje vietoje veikė keltuvas, šiuo metu tai snieglentininkų mėgstama vieta. Link šio kalnelio veda kelias pro Nidos švyturį.
  • Kalno ilgis apie 100 m. Žiūrėti raudonosios trasos schemą.
 
Mėgėjams skirtas trasas prižiūri gamta, mėgėjai ir Neringos sporto mokykla.
 

Renginių kalendorius
Dažniausiai užduodami klausimai
6. Kur galima užsisakyti ekskursiją po Kuršių nerijos nacionalinį parką?

KNNP Lankytojų centruose galima užsisakyti gido paslaugas


Draugai
 

 

   
   

 

Banners