Įsigydami LANKYTOJO BILIETĄ prisidėsite prie Kuršių nerijos kraštovaizdžio išsaugojimo!!!
INFORMACIJA TURISTAMS / Lankymo taisyklės
Kuršių nerijos nacionalinio parko lankymo taisyklės
 
Kuršių nerijos nacionalinis parkas – viena labiausiai lankomų saugomų teritorijų Lietuvoje. Nacionalinio parko direkcija džiaugiasi žingeidžiais ir gamtą mylinčiais vietos gyventojais ir svečiais. O kad Jūsų viešnagės neapkartintų nemalonūs įspūdžiai ir rūpesčiai, prašome susipažinti su nacionaliniame parke nustatytomis LANKYMO TAISYKLĖMIS, kurių privalote griežtai laikytis.
 
 
Ypač prašome atkreipti dėmesį į draudimus lankantis Kuršių nerijos rezervatuose (Grobšto gamtos rezervatas, Naglių gamtos rezervatas). Lankytis rezervatuose galima eiti ir važiuoti tik įrengtais pėsčiųjų (pažintinis takas Naglių gamtiniame rezervate (aikštelė prie kelio Smiltynė – Nida, 31 km), dviračių taku, drėgnąja paplūdimio dalimi. 
 
Kuršių nerijos nacionalinis parkas išsiskiria unikaliu kraštovaizdžiu. Tai neabejotinai vertingiausia Lietuvos saugoma teritorija. 1994 m. Kuršių nerija įtraukta į HELCOM Baltijos jūros saugomų teritorijų sistemą, o 2000 m. - į UNESCO Pasaulio paveldo teritorijų sąrašą.
 
Kuršių nerijos nacionalinio parko apsaugos režimą užtikrina ir nacionalinio parko steigimo tikslų įgyvendinimą koordinuoja Kuršių nerijos nacionalinio parko direkcija.
 
Puoselėkime gamtos sukurtą grožį !
 

Siekiant išsaugoti unikalią Kuršių nerijos aplinką nacionalinio parko teritorijoje DRAUDŽIAMA


Renginių kalendorius
Dažniausiai užduodami klausimai
4. Ar galima statyti palapines Kuršių nerijos nacionalinio parko teritorijoje?

Statyti palapines visoje Kuršių nerijos nacionalinio parko teritorijoje griežtai draudžiama, išskyrus kempingo teritoriją

Draugai
 

 

   

 

Banners