ŠIUO METU SVETAINĖ TVARKOMA, VISAS TURINYS PERKELIAMAS Į WWW.NERIJA.LRV.LT
INFORMACIJA TURISTAMS / Lankymo taisyklės
Kuršių nerijos nacionalinio parko lankymo taisyklės
 
Kuršių nerijos nacionalinis parkas – viena labiausiai lankomų saugomų teritorijų Lietuvoje. Nacionalinio parko direkcija džiaugiasi žingeidžiais ir gamtą mylinčiais vietos gyventojais ir svečiais. O kad Jūsų viešnagės neapkartintų nemalonūs įspūdžiai ir rūpesčiai, prašome susipažinti su nacionaliniame parke nustatytomis LANKYMO TAISYKLĖMIS, kurių privalote griežtai laikytis.
 
 
Ypač prašome atkreipti dėmesį į draudimus lankantis Kuršių nerijos rezervatuose (Grobšto gamtos rezervatas, Naglių gamtos rezervatas). Lankytis rezervatuose galima eiti ir važiuoti tik įrengtais pėsčiųjų (pažintinis takas Naglių gamtiniame rezervate (aikštelė prie kelio Smiltynė – Nida, 31 km), dviračių taku, drėgnąja paplūdimio dalimi. 
 
Kuršių nerijos nacionalinis parkas išsiskiria unikaliu kraštovaizdžiu. Tai neabejotinai vertingiausia Lietuvos saugoma teritorija. 1994 m. Kuršių nerija įtraukta į HELCOM Baltijos jūros saugomų teritorijų sistemą, o 2000 m. - į UNESCO Pasaulio paveldo teritorijų sąrašą.
 
Kuršių nerijos nacionalinio parko apsaugos režimą užtikrina ir nacionalinio parko steigimo tikslų įgyvendinimą koordinuoja Kuršių nerijos nacionalinio parko direkcija.
 
Puoselėkime gamtos sukurtą grožį !
 

Siekiant išsaugoti unikalią Kuršių nerijos aplinką nacionalinio parko teritorijoje DRAUDŽIAMA


Renginių kalendorius
Dažniausiai užduodami klausimai
9. Kur aš galėčiau išsinuomoti dviratį Kuršių nerijoje ir ar yra čia dviračių trasa / takas ?

Parke yra įrengta 51 km ilgio Pajūrio dviračių trasa, o gyvenvietėse – dviračių takai


Draugai
 

 

   
   

 

Banners