Įsigydami LANKYTOJO BILIETĄ prisidėsite prie Kuršių nerijos kraštovaizdžio išsaugojimo!!!
Naujienos / Kuršių nerijoje toliau vykdomi šviesolaidinio kabelio tiesimo darbai
2011-03-29
Įgyvendinant projektą „Kaimiškų vietovių informacinių technologijų plačiajuosčio tinklo RAIN plėtra“ (trumpiau RAIN-2) šviesolaidinės kabelinės linijos yra tiesiamos visoje Kuršių nerijoje. Šiuos klojimo darbus atlieka UAB „Edrija“.

Kuršių nerijoje linijos pradėtos kloti 2011 m. vasario 4 d., šiuo metu jau sujungtos Juodkrantės – Pervalkos – Preilos gyvenvietės, toliau klojamos linijos Nida – Preila, Juodkrantė – Smiltynė atkarpose.

UAB „Edrija“ informuoja, kad balandžio ir gegužės mėnesiais iš Klaipėdos į Neringą šviesolaidinis kabelis bus tiesiamas Kuršių marių dugnu. Šiems darbas atlikti prieš Alksnynės postą jau pradėta rengti gręžimo aikštelė ir laikinas privažiavimo kelias iki jos sunkiajam transportui. Kabelio paklojimo Kuršių marių dugnu darbams bus reikalinga galinga gręžimo technika, galinti įsigręžti iki 2500 m. gylio. Gręžinys iš Neringos į Klaipėdą bus vienas ilgiausių Europoje, sieksiantis apie 1600 m. UAB „Edrija“ užtikrino, kad baigus projekto darbus, visos dangos bus atstatytos į buvusią padėtį.

Vyresn. specialistė informacijai K.Vaičienė


Renginių kalendorius
Dažniausiai užduodami klausimai
8. Kur galėtume rasti informaciją apie nakvynės paslaugas Neringoje?

Viešbučių, teikiančių nakvynės paslaugas Neringoje, sąrašą galite atsisiųsti


Draugai
 

 

   

 

Banners