2020 SKRUZDŽIŲ METAI KURŠIŲ NERIJOS NACIONALINIAME PARKE
Naujienos / Krikštolinių taurių grojimas prie saulės laikrodžio Nidoje
2011-07-19
2011 m. rugpjūčio 7d. 7 val. Nidoje prie saulės laikrodžio vyks krištolinių taurių grojimas skirtas išėjusiems į jūrą ir negrįžusiems, likusiems ir esantiems čia, kopoms, saulei, vėjui ir visam Pasauliui.

Kas yra krištolinių taurių garsai bei muzika? Didysis pranašas Nostradamas sakė, kad 1990 m. ateis į Žemę vaivorykštės žmonės, kurie garsais gydys žmones. Krištolinių taurių (dainuojančių taurių) garsas yra vibracinės medicinos forma, pagal kurią tvirtinama, kad viskas pasaulyje yra vibracinės būsenos, ir dažnis, kuriame daiktas vibruoja, vadinamas rezonansu. Kūno kaulai, organai, čakros (energetinis centras) – visi valdo skirtingus rezonansinius dažnius. Kai organas ar kūno dalis vibruoja be melodijos arba neharmoniškai, tai vadinama liga. Kūnas yra sveikas, kai kiekviena ląstelė, kiekvienas organas sukuria rezonansą, kuris harmoningas supančiai aplinkai (gamtai). Vibracinės medicinos idėja paremta tuo, kad visos ligos charekterizuojamos kaip energijos blokavimas kai kurių kanalų lygiais arterijose, venose bei nervuose. Esant blokavimui, organas nustoja vibravęs sveikatos dažniu, tai negalavimų ar ligos pradžia. Pagal šią idėją garsas ir šviesa gali skaidyti ir panaikinti šiuos blokavimus, kurie atsiranda mūsų kūne. Kadangi viskas ir visa mus supančiame pasaulyje yra gyva, šių taurių skleidžiami garsai harmonizuoja aplinką sklisdami laike ir erdvėje. Kas patenka į šių bangų dažnį pradeda vibruoti vidinėje harmonijoje su visata.

Krištolinėmis taurėmis gros Genutė Česnulevičienė – vibracinės medicinos Lietuvoje pradininkė, grojime naudojanti 17 skirtingo dydžio (krištolo rutulių skersmuo nuo 20 cm iki 80cm) kalnų krištolo indų.
 
Maloniai laukiame atvykstant!

 

nuotrauka iš pernykščio grojimo ir nepaprasto gamtos atsako


Renginių kalendorius
Dažniausiai užduodami klausimai
6. Kur galima užsisakyti ekskursiją po Kuršių nerijos nacionalinį parką?

KNNP Lankytojų centruose galima užsisakyti gido paslaugas


Draugai
 

 

   
   

 

Banners