Įsigydami LANKYTOJO BILIETĄ prisidėsite prie Kuršių nerijos kraštovaizdžio išsaugojimo!!!
Naujienos / „Sugrįžkit į namus“
2012-03-14
Kovas – sugrįžtančių paukščių mėnuo. Kovo 10 dieną buvo minima Keturiasdešimties paukščių diena.Nuo senovės, šią dieną buvo švenčiamas paukščių sugrįžimas. 40-ties paukščių diena vadinama todėl, kad apytikriai tiek paukščių rūšių iš Lietuvos išskrenda žiemoti į svetimas šalis, o pavasarį sugrįžta atgal.
2012 m. kovo 13 d., Kuršių nerijos nacionalinio parko direkcijos Turizmo ir informacijos skyrius, organizavo ir pravedė edukacinį užsiėmimą „Sugrįžkit į namus“, kurio metu, vaikai įvairiomis meninėmis priemonėmis puošė inkilėlius sugrįžtantiems sparnuočiams.
Edukaciniuose užsiėmimuose dalyvavo Juodkrantės lopšelio-darželio „Vyturėlis“ (II jaunesnioji „Voveriukų“ ir priešmokyklinė „Kiškučių“) grupės bei Juodkrantės Liudviko Rėzos jūrų kadetų mokyklos pradinių klasių (1-4 klasių) ugdytiniai.
 Užsiėmimo metu buvo siekiama meninėmis priemonėmis, padėti vaikams lavinti praktinius kūrybos įgūdžius ir skatinti aktyviai rūpintis gamta. Papasakota, kokios paukščių rūšys pavasarį parskrenda gyventi į Kuršių neriją, kokie inkilai tinka grįžtantiems paukšteliams.
Vaikų puošti inkilėliai, į medžius bus įkeliami Pasaulinės Žemės dienos/savaitės minėjimo metu (kovo 20-23 dienomis). Sparnuočių namelių mažieji kūrėjai, šauniausiai papuošę inkilėlį, bus apdovanoti.

Keletas akimirkų iš šilto susitikimo su vaikais:

        

         

         

         

         

         

Parengė:Turizmo ir informacijos skyriaus vyr. specialistė Ignė Kriščiūnaitė

Renginių kalendorius
Dažniausiai užduodami klausimai
1. Kokias pagrindines taisykles reikia žinoti lankantis Kuršių nerijos nacionaliniame parke?

Prašome atkreipti dėmesį į apribojimus lankantis Kuršių nerijos nacionaliniame parke


Draugai
 

 

   

 

Banners