2020 SKRUZDŽIŲ METAI KURŠIŲ NERIJOS NACIONALINIAME PARKE
Naujienos / „Sugrįžkit į namus“
2012-03-14
Kovas – sugrįžtančių paukščių mėnuo. Kovo 10 dieną buvo minima Keturiasdešimties paukščių diena.Nuo senovės, šią dieną buvo švenčiamas paukščių sugrįžimas. 40-ties paukščių diena vadinama todėl, kad apytikriai tiek paukščių rūšių iš Lietuvos išskrenda žiemoti į svetimas šalis, o pavasarį sugrįžta atgal.
2012 m. kovo 13 d., Kuršių nerijos nacionalinio parko direkcijos Turizmo ir informacijos skyrius, organizavo ir pravedė edukacinį užsiėmimą „Sugrįžkit į namus“, kurio metu, vaikai įvairiomis meninėmis priemonėmis puošė inkilėlius sugrįžtantiems sparnuočiams.
Edukaciniuose užsiėmimuose dalyvavo Juodkrantės lopšelio-darželio „Vyturėlis“ (II jaunesnioji „Voveriukų“ ir priešmokyklinė „Kiškučių“) grupės bei Juodkrantės Liudviko Rėzos jūrų kadetų mokyklos pradinių klasių (1-4 klasių) ugdytiniai.
 Užsiėmimo metu buvo siekiama meninėmis priemonėmis, padėti vaikams lavinti praktinius kūrybos įgūdžius ir skatinti aktyviai rūpintis gamta. Papasakota, kokios paukščių rūšys pavasarį parskrenda gyventi į Kuršių neriją, kokie inkilai tinka grįžtantiems paukšteliams.
Vaikų puošti inkilėliai, į medžius bus įkeliami Pasaulinės Žemės dienos/savaitės minėjimo metu (kovo 20-23 dienomis). Sparnuočių namelių mažieji kūrėjai, šauniausiai papuošę inkilėlį, bus apdovanoti.

Keletas akimirkų iš šilto susitikimo su vaikais:

        

         

         

         

         

         

Parengė:Turizmo ir informacijos skyriaus vyr. specialistė Ignė Kriščiūnaitė

Renginių kalendorius
Dažniausiai užduodami klausimai
8. Kur galėtume rasti informaciją apie nakvynės paslaugas Neringoje?

Viešbučių, teikiančių nakvynės paslaugas Neringoje, sąrašą galite atsisiųsti


Draugai
 

 

   
   

 

Banners