2020 SKRUZDŽIŲ METAI KURŠIŲ NERIJOS NACIONALINIAME PARKE
Naujienos / Prisijunkite prie Pasaulinės Žemės valandos - 2012 m. kovo 31 d., 20.30 val., bent valandai laiko išjungdami šviesas
2012-03-28
Žemės valanda – visuomeninė kampanija, apimanti tūkstančius organizacijų ir milijonus piliečių. Iniciatyva pavyko aktyvaus jų įsitraukimo dėka.Tai globali iniciatyva, kviečianti visų šalių vyriausybes, verslo organizacijas, bendruomenes, vyrus, moteris ir vaikus (kur jie bebūtų) išjungti šviesas vienai valandai ir tokiu būdu parodyti savo susirūpinimą planetos ateitimi.
 Žemės valanda prasidėjo nuo vieno miesto – 2007 m. Sidnėjuje pirmą kartą 2,2 milijonai žmonių išjungė šviesas, taip pasisakydami prieš klimato kaitą. Vėliau ši aplinkos apsaugai skirta kampanija tapo globalia ir 2010 m. išplito jau 128 šalyse ir teritorijose.
 Per tris metus Žemės valanda tapo didžiausia aplinkosaugos kampanija planetos istorijoje, tačiau tai - tik pradžia. Žemės valanda siekia mažai ir tuo pačiu daug. Jos tikslas pranešti, kad kiekvienas žmogus turi galios reikšmingiems pokyčiams pradėti.
2011 Žemės valandos dalyvių skaičius pasiekė 1,8 milijono žmonių, apėmė daugiau nei 5 200 miestų ir 135 šalis visuose žemynuose. Žiniasklaida šį įvykį aprašė kaip „didžiausią pasaulio kampaniją dėl planetos išsaugojimo“.
Šių metų didžiausias troškimas – Žemės valandos bendruomenę paskatinti žengti dar toliau ir tokiu mastu, kad jis lemtų pasaulį keičiančius rezultatus. Susitelkti ir įkvėpti rėmėjus visame pasaulyje padaryti daugiau nei tik vienai valandai išjungti šviesas.

Oficialus Žemės valandos vaizdo siužetas:

           

 

                    

Parengta pagal šaltinio http://www.zemesvalanda.lt/ informaciją.


Renginių kalendorius
Dažniausiai užduodami klausimai
6. Kur galima užsisakyti ekskursiją po Kuršių nerijos nacionalinį parką?

KNNP Lankytojų centruose galima užsisakyti gido paslaugas


Draugai
 

 

   
   

 

Banners