Įsigydami LANKYTOJO BILIETĄ prisidėsite prie Kuršių nerijos kraštovaizdžio išsaugojimo!!!
Naujienos / Ant Meškos galvos kopos - nauja apžvalgos aikštelė
2013-07-12

Žvilgsnis nuo aukštumos link horizonto visada sukelia ypatingą nuotaiką, nes iš ten galima pamatyti net nutolusias vietas. Sakoma, kad šis malonus jausmas išlikęs nuo pirmykščio žmogaus laikų, nes žiūrėdamas į tolį ir nematydamas nieko, kas galėtų kelti pavojų, jis ramiai galėjo miegoti.

Kuršių nerijos nacionalinio parko direkcija suteikia Jums galimybę pajusti šį malonų erdvės ir perspektyvos jausmą sustojus prie naujai įrengtos apžvalgos aikštelės ant Meškos galvos kopos. Šiuo vardu vadinama 35,7m aukščio kopa, apimanti 2006 metais įvykusio gaisro išdegintus miško plotus.

Nuo Meškos galvos regyklos galėsite pamatyti, kokį didžiulį miško plotą suniokojo gaisras, kaip auga savanorių pagalba atsodintos paprastosios pušelės, o kalninės pušies medynų likučiai kiekvienam primins neatsakingo žmogaus elgesio su ugnimi pasekmes. Nuo šios Smiltynės vietos puikiai atsiveria Klaipėdos miesto panorama.

Norintiems daugiau sužinoti apie Kuršių nerijos nacionalinį parką, jo vertybes bei gaisravietės atsodinimo istoriją, pastatytas informacinis stendas. Naujas takas vedantis link Meškos galvos apžvalgos aikštelės netrukus bus pritaikytas ir žmonių su negalia lankymuisi. Su automobiliais keliaujančių lankytojų patogumui - automobilių stovėjimo aikštelė.

 Kuršių nerijos nacionalinio parko direkcija nuoširdžiai dėkoja AB "Lietuvos dujos", už reikšmingą finansinį indėlį bei kolektyvo talkininkavimo darbus, ne tik įrengiant šį lankytiną objektą, bet ir sutvarkant gaisravietę, atsodinant išdegusio miško plotus.   

Kviečiame visus Kuršių nerijos nacionalinio parko svečius apsilankyti šioje aikštelėje ir pasisemti naujų įspūdžių.  

Nuotr. KNNP archyvo

Nuotr. KNNP archyvo

Nuotr. KNNP archyvo

Nuotr. KNNP archyvo

Rėmėjas

 

            Informaciją parengė:
            Kuršių nerijos nacionalinio parko direkcijos 
            Turizmo ir informacijos skyrius 

 


Renginių kalendorius
Dažniausiai užduodami klausimai
7. Kur Kuršių nerijoje galima pasinaudoti banko paslaugomis?

Šiaulių banko Nidos klientų aptarnavimo skyrius - Naglių g. 18E, Nida.  

 


Draugai
 

 

   

 

Banners