2020 SKRUZDŽIŲ METAI KURŠIŲ NERIJOS NACIONALINIAME PARKE
Naujienos / Kuršių nerijoje gaisrus gesins modernūs lengvieji automobiliai
2013-07-30
   Kuršių nerijos nacionalinio parko direkcija, bedradarbiaudama su Aplinkos ministerija, Generaline miškų urėdija, gavusi finansavimą iš Aplinkos ministerijos Bendrųjų miško ūkio reikmių finansavimo programos, įsigijo du visureigius lengvuosius automobilius su įmontuota priešgaisrine įranga, bei 300 litrų vandens talpa. Lengvieji padidinto pravažumo automobiliai buvo pasirinkti įvertinant Kuršių nerijos specifinį reljefą.
    Šių naujų ir modernių, gero pravažumo pirminio reagavimo automobilių pagalba bus galima ne tik operatyviai atlikti gaisro paiešką, bet ir užtikrins greitą nedidelių gaisrų gesinimą.  Iki šiol Kuršių nerijos nacionalinio parko miškininkai gaisrams gesinti naudojo seną rusišką techniką, kuri ne visada paklusdavo vairuotojų norams, o dažnai važiuojant smėlėtu gruntu, mašinas tekdavo išsikasinėti iš smėlio.
    Vienas iš specialių automobilių Toyota Hilux, tarnauja Nidos girininkijoje, kitas - šiuo metu gaisringumo atžvilgiu pavojingiausioje Kuršių nerijos girininkijoje – Smiltynėje.
    Nauji priešgaisriniai automobiliai su juose sumontuota gaisrų gesinimo įranga jau išbandyti  Nidos girininkijoje miško keliukų bei kvartalinių linijų patikrinimo metu, dalyvaujant Klaipėdos  APGV Neringos  Priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos atstovui Linui Kavaliovui bei Neringos savivaldybės civilinės ir priešgaisrinės saugos tarnybos vadovui Raimondui Žičkui.

Nuotr. KNNP direkcijos archyvo

 

Nuotr. KNNP direkcijos archyvo

 

Nuotr. KNNP direkcijos archyvo

 

Nuotr. KNNP direkcijos archyvo

 

Nuotr. KNNP direkcijos archyvo

 

Nuotr. KNNP direkcijos archyvo

Informaciją parengė:

Kuršių nerijos nacionalinio parko direkcijos

Miškininkystės, Turizmo ir informacijos skyriai

 


Renginių kalendorius
Dažniausiai užduodami klausimai
8. Kur galėtume rasti informaciją apie nakvynės paslaugas Neringoje?

Viešbučių, teikiančių nakvynės paslaugas Neringoje, sąrašą galite atsisiųsti


Draugai
 

 

   
   

 

Banners