Įsigydami LANKYTOJO BILIETĄ prisidėsite prie Kuršių nerijos kraštovaizdžio išsaugojimo!!!
Naujienos / Projekto „Nuo pavasario iki rudens, nuo sėklos iki vaisiaus“ užbaigtuvės
2013-09-09

Tik prasidėjus rugsėjui, džiaugsmingu daržo gėrybių nuėmimu užbaigėme projektą „Nuo pavasario iki rudens, nuo sėklos iki vaisiaus“. Nidos vidurinės mokyklos 1-4 klasių mokiniai, pavasarį savo rankomis pradėję daiginti mažas sėklytes, naujų mokslo metų pradžioje, dabar jau 2-5 klasių mokiniai, pagaliau sulaukė rezultato - subrandintų vaisių. Projekto dalyviai į derliaus šventę atėjo kartu su pirmokais, kurie projekte nedalyvavo, bet labai norėjo sužinoti kokia veikla užsiima mokyklos draugai.

Projekte dalyvavo ant 40 vaikų, dauguma iš jų augalus lankė ir atsakingai prižiūrėjo net vasaros atostogų metu. Susitikimo pradžioje pasidalinome prisiminimais apie mūsų veiklos pradžią, vaikai puikiai atsiminė mažas sėklytes bertas į žemę mažuose indeliuose, trapių daigelių laistymą ir persodinimą į lysves lauke. Mažieji dražininkai svarstė ir tarpusavyje tarėsi ką vertėtų auginti kitąmet. Nacionalinio parko direkcijos kiemelyje, visi drauge, iš užauginto derliaus, gaminome gardžią moliūgų sriubą. Vieni pjaustė moliūgą, bulves, morkas, pomidorus, prieskonines žoleles, kiti su samčiu maišė sriubą. Lauke, didžiuliame puode ant ugnies, išvirtos sriubos užteko visiems.

Pažintinio – edukacinio  projekto „Nuo pavasario iki rudens, nuo sėklos iki vaisiaus“ metu, siekėme įkvėpti vaikams norą pažinti gyvąjį augmenijos pasaulį ir tapti atsakingais jo puoselėtojais. Projekto eigoje patirti atradimai ir įgyti įgūdžiai pravers tolimesniame vaikų gyvenime. Kuršių nerijos nacionalinio parko direkcija nuoširdžiai dėkoja rėmėjui UAB „Sėkluva“ už dosnią paramą įvairiausiomis sėklomis ir suteiktas konsultacijas jų auginimo klausimais. Sėklos šiam projektui buvo svarbi priemonė, suteikusi vaikams daug džiaugsmo. 

Su projektu pilnai susipažinti galite: http://nerija.am.lt/VI/index.php#a/654

Nuotr. Kuršių nerijos nacionalinio parko direkcijos
 
Informaciją parengė:
Kuršių nerijos nacionalinio parko direkcijos 
Turizmo ir informacijos skyrius 

 


Renginių kalendorius
Dažniausiai užduodami klausimai
8. Kur galėtume rasti informaciją apie nakvynės paslaugas Neringoje?

Viešbučių, teikiančių nakvynės paslaugas Neringoje, sąrašą galite atsisiųsti


Draugai
 

 

   

 

Banners