Įsigydami LANKYTOJO BILIETĄ prisidėsite prie Kuršių nerijos kraštovaizdžio išsaugojimo!!!
Naujienos / Savaitgalį talkoje "Rūpi Neringa 2013" pajūrį švarino savanoriai
2013-09-19

Praėjus vasaros įkarščiui ir atėjus rudeniui mėgstama poilsiautojų vieta - Baltijos jūros pajūris tampa nepatrauklus akiai dėl taršos paplūdimyje ir paliktų šiukšlių.

Rugsėjo 14-15 d. Juodkrantėje jau antrus metus iš eilės vyko akcija „Rūpi Neringa 2013“. Šių metų akcijos pagrindinis tikslas – švarinti aplinką, stiprinti vietines bendruomenes ir skatinti ekologišką mąstyseną bei socialinį aktyvumą. 

Savanorišką akciją organizavo VšĮ „Rūpi“. Akcijoje dalyvavo šeimos, vietiniai gyventojai, praeiviai, prie akcijos taip pat prisijungė Kuršių nerijos nacionalinio parko direkcija. Buvo malonu stebėti kaip tėvai atsivedę savo jaunąsias atžalas rodo puikų pavyzdį, kaip savo šiukšles reikia susirinkti ir išmesti į tam skirtas vietas, o nepalikti kur papuolė.

Akcijos „Rūpi Neringa 2013“ metu buvo išvalyta 10 km. Kuršių nerijos pakrantės, surinkta 25 maišai šiukšlių.  Valant pakrantę buvo rasta daug plastikinių butelių, helio balionų, palinkėjimai jauniesiems butelyje, plastikiniai maišeliai, skardinės bei kitos šiukšlės, kurioms sunykti reikia net šimto metų.

Kuršių nerijos nacionalinio parko direkcija džiaugiasi, kad yra tokių akcijų kaip „Rūpi Neringa 2013“,kurios gali leisti gamtai šiek tiek lengviau kvėpuoti.

Nuotr. KNNP archyvo

Nuotr. KNNP archyvo

Nuotr. KNNP archyvo

 

Informaciją parengė:
Kuršių nerijos nacionalinio parko direkcijos 
Turizmo ir informacijos skyrius 

 


Renginių kalendorius
Dažniausiai užduodami klausimai
4. Ar galima statyti palapines Kuršių nerijos nacionalinio parko teritorijoje?

Statyti palapines visoje Kuršių nerijos nacionalinio parko teritorijoje griežtai draudžiama, išskyrus kempingo teritoriją

Draugai
 

 

   

 

Banners