Įsigydami LANKYTOJO BILIETĄ prisidėsite prie Kuršių nerijos kraštovaizdžio išsaugojimo!!!
Naujienos / Ištraukti žaidimo Atrask Neringą su "Škoda" laimėtojai
2013-10-16

Spalio pradžioje ištraukti orientavimosi sporto žaidimo Atrask Neringą su „Škoda“ laimėtojai. Suskaičiavus dalyvių korteles paaiškėjo, kad lesti laisvalaikį aktyviai pasirinko daugiau nei trys šimtai kurorto gyventojų ir svečių iš Lietuvos ir iš užsienio šalių.  

Prieš ketverius metus Nidoje įrengtos trasos išplito po visas gyvenvietes ir išaugo į orientavimosi sporto parkus. Šiais metais jie papildyti trasomis, pritaikytomis pradedantiesiems, šeimoms su vaikais ir neįgaliesiems. Šios trasos apima tik gyvenviečių teritorijas, Nidoje, Preiloje, Pervalkoje, Juodkrantėje, o mėlynos spalvos stulpeliai lengvai pasiekiami dalyviams su neįgaliųjų bei vaikų vežimėliais.

Tai, kad orientavimosi sporto parkai yra puiki aktyvaus poilsio alternatyva Neringoje,  įrodo nemažėjantis kasmet organizuojamo žaidimo dalyvių skaičius.

Šiais metais žaidime dalyvavo 340 aktyvaus poilsio mėgėjų iš Švedijos, Suomijos, Rusijos, Vokietijos ir įvairių Lietuvos regionų. Anot Neringos sporto mokyklos atstovų, pastabėta, kad žaidime dalyvavo ypatingai daug šeimų.

„Škodos“, Kuršių nerijos nacionalinio parko direkcijos, Neringos savivaldybės,Neringos sporto mokyklos, vilos „Baldininkas” ir VšĮ „Irklakojis“ įsteigti prizai atiteks 19 – kai laimingųjų. Neringos savivaldybės mero Dariaus Jasaičio ranka nulėmė, kad pagrindinis žaidimo prizas - “Škoda” kalnų dviratis iškeliaus į Kauną.

Atrask Neringą su “Škoda” žaidimo prizininkų sąrašas.

 

Nuotr. Neringos savivaldybės

Nuotr. Neringos savivaldybės

Neringos savivaldybės informacija


Renginių kalendorius
Dažniausiai užduodami klausimai
5. Kur galima įsigyti mėgėjiškos žūklės leidimus?

Mėgėjiškos žūklės leidimus galima įsigyti internetu.


Draugai
 

 

   

 

Banners