Įsigydami LANKYTOJO BILIETĄ prisidėsite prie Kuršių nerijos kraštovaizdžio išsaugojimo!!!
Naujienos / Kuršių nerija pristatyta vokiečių televizijoje
2013-11-18
Vokiečių televizija MDR prieš metus pradėjo naują laidų ciklą - "Šiandien keliaujame". Džiugu, kad laidos režisierius, kartą pabuvojęs Kuršių nerijoje, jos nepamiršo ir sugalvojo apie ją padaryti net dvi laidas. Su šiuo pasiūlymu jis kreipėsi į Kuršių nerijos nacionalinio parko direkciją. Mes mielai jam padėjome sudaryti programą ir laidos turinį. Pravertė ir Kuršių nerijos nacionalinio  direktorės Aušros Feser vokiečių kalbos žinios - ji buvo pakviesta filmuotis ir pasakoti vokiečių žiūrovams apie Kuršių nerijos gamtos ir paveldo vertybes. Per penkias dienas buvo nufilmuotos dvi laidos.
 
Lapkričio 3 dieną, sekmadienį,  filmas buvo parodytas vienoje populiariausių Vokietijos programų - MDR. Džiaugiamės puikiu operatoriaus darbu, įdomiu laidos turiniu ir laidoje pasirodžiusiais Neringos gyventojais - Aurelijum Armonavičium, Kęstučiu Lisovskiu, Preiloje gyvenančiu Vokietijos piliečiu Fridrichu Šolcu. Filmo Moderatorė Alexandra Zielinski su užsidegimu pasakojo nerijos istorijas, kurios, tikėkimės, sudomins vokiečių turistus, ieškančius turiningų kelionių gražioje gamtoje.

Lapkričio 17 dieną, sekmadienį, antroje laidoje "Šiandien keliaujame" parodytas filmas apie Kuršių nerijos nacionalinio parko Grobšto gamtinio rezervato vertybes, šios žmogaus poveikiui jautrios teritorijos lankymo ypatumus.

 

Vokiškai suprantantiems kviečiame atsidaryti programos nuorodas į laidų informaciją ir vaizdo filmus.

I laidos informacija: http://www.mdr.de/heute-auf-tour/touren/kurische_nehrung102.html

I vaizdo filmas: http://www.mdr.de/mediathek/suche/mediatheksuche102.html?q=kurische+nehrung&x=0&y=0 
 
 
 
 
Informaciją parengė:
Kuršių nerijos nacionalinio parko direkcija

Renginių kalendorius
Dažniausiai užduodami klausimai
8. Kur galėtume rasti informaciją apie nakvynės paslaugas Neringoje?

Viešbučių, teikiančių nakvynės paslaugas Neringoje, sąrašą galite atsisiųsti


Draugai
 

 

   

 

Banners