Įsigydami LANKYTOJO BILIETĄ prisidėsite prie Kuršių nerijos kraštovaizdžio išsaugojimo!!!
Naujienos / Apdovanoti žaidimo Atrask Neringą Su „Škoda“ nugalėtojai
2013-11-12

Lapkričio 8 d. atnaujintame ir moderniame Klaipėdos „Škoda“ centre vyko orientavimosi sporto žaidimo Atrask Neringą Su „Škoda“ laimėtojų apdovanojimai. Pagrindinius žaidimo prizus įsteigė pagrindinis rėmėjas „Škoda“. Pirmos vietos nugalėtojas džiaugiasi vertingu „Škoda“ kalnų dviračiu, antros vietos nugalėtojui atiteko „Škoda“ automobilio stogo bagažinė, o trečios - savaitgalis su „Škoda“. Viena, iš žaidimo Atrask Neringą Su „Škoda“ organizatorių, Kuršių nerijos nacionalinio parko direkcija pasveikino nugalėtojus ir įsteigė keturis papildomus prizus – knygas. Renginio metu nugalėtojai pasidalino tik teigiamais įspūdžiais, patirtais dalyvaujant žaidime ir išbandant orientavimosi sporto parkus Neringoje.

Kuršių nerijos nacionalinio parko direkcija renginio metu pristatė senųjų Kuršių nerijos fotografijų parodą „Nidden – ilgesio kraštovaizdis“. Šie meno kūriniai eksponuojami šalia naujų „Škoda“ automobilių sudaro efektingą kontrastą tarp praeities ir dabarties. Vieni iš pirmųjų, spalvoti senieji Kuršių nerijos krašto vaizdai, atspindi „Škoda“ kompanijos draugišką požiūrį į aplinką. „Škoda“ prisideda prie Kuršių nerijos vertybių išsaugojimo, kartu su nacionaliniu parku propaguodama sveiką ir aktyvų keliavimą pėsčiomis arba dviračiu orientavimosi sporto trasomis Neringoje.

Maloniai kviečiame apsilankyti „Škoda“ centre (Šilutės pl. 19, Klaipėda) ir pasigrožėti paroda „Nidden – ilgesio kraštovaizdis“. 

Nuotr. Kuršių nerijos nacionalinio parko direkcijos archyvo

Nuotr. Kuršių nerijos nacionalinio parko direkcijos archyvo

Nuotr. Kuršių nerijos nacionalinio parko direkcijos archyvo

Informaciją parengė:
Kuršių nerijos nacionalinio parko direkcijos 
Turizmo ir informacijos skyrius


Renginių kalendorius
Dažniausiai užduodami klausimai
2. Ar keltas į Kuršių neriją yra mokamas?

Taip. Informaciją apie keltų grafikus ir kainas galite rasti AB „Smiltynės perkėla“ tinklapyje


Draugai
 

 

   

 

Banners