ŠIUO METU SVETAINĖ TVARKOMA, VISAS TURINYS PERKELIAMAS Į WWW.NERIJA.LRV.LT
Naujienos / Keturračių motociklų ir motorinių sniego rogių savininkų dėmesiui
2014-01-27

Kuršių nerijos nacionalinio parko direkcija pastaruoju metu gauna nemažai pranešimų apie neleistinose vietose važinėjančius keturračius motociklus ir motorines sniego roges. Kuršių nerijos nacionalinio parko lankymo taisyklių (Žin. 2008, Nr. 80-1035) 7.2. punkte numatyta, kad draudžiama važinėtis motorinėmis transporto priemonėmis  ne ant kietosios kelio dangos, tam neskirtose ir atitinkamais ženklais nepažymėtose vietose (išskyrus  specialiąsias transporto priemones). Už šį  pažeidimą gresia bauda iki 500 Lt.

Važinėjimas motorinėmis transporto priemonėmis tam neskirtose vietose daro didelę žalą jautriai Kuršių nerijos miško paklotei ir aplinkai. Prašome poilsiautojų ir vietos gyventojų pastebėjus motorines transporto priemones (išskyrus  specialiąsias transporto priemones) važinėjančias miškuose, pajūryje ar kitose neleistinose vietose apie tai pranešti KNNP direkcijai, tel. Nr. +37065635079. Esant galimybei tokias transporto priemones nufotografuoti ir nuotraukas siųsti el. paštu knnp@nerija.lt

2013 m. gruodžio 28 d. vietos gyventojai pastebėjo pajūriu važinėjantį keturratį. Apie šį įvykį buvo pranešta KNNP direkcijai. Pažeidimo fotonuotrauka leido nustatyti keturračio savininką. Šiuo metu pažeidėjui pradėta administracinės atsakomybės taikymo procedūrą už saugomos teritorijos režimo pažeidimą.   

Nuotr. KNNP archyvo

 

Informaciją parengė:
Kuršių nerijos nacionalinio parko direkcijos  
Teisės ir personalo skyrius


Renginių kalendorius
Dažniausiai užduodami klausimai
6. Kur galima užsisakyti ekskursiją po Kuršių nerijos nacionalinį parką?

KNNP Lankytojų centruose galima užsisakyti gido paslaugas


Draugai
 

 

   
   

 

Banners