2020 SKRUZDŽIŲ METAI KURŠIŲ NERIJOS NACIONALINIAME PARKE
Naujienos / Vilniaus knygų mugėje knyga „Kuršių nerijos paukščiai“ (Birds of the Curonian Spit)
2014-02-19

Šį šeštadienį Vilniaus knygų mugėje spaustuvės „Petro ofsetas“ stende bus pristatoma ką tik išleista Krister Castren knyga „Kuršių nerijos paukščiai“ (Birds of the Curonian Spit).

Knygos autorius praleido tūkstančius valandų kaupdamas medžiagą apie Kuršių nerijos paukščius. Ši knyga – tai pirmasis tokio pobūdžio leidinys, išleistas apie nerijos gyvūniją. Leidinyje panaudoti visi prieinami 1991- 2011 m. duomenys. Daugelis jų surinkti Suomijos ornitologų ir paties autoriaus.

432 puslapių apimties knyga išleista anglų kalba. Knyga gausiai iliustruota, joje net 280 fotografijų. Pateikti 285 paukščių rūšių, fiskuotų Kuršių nerijoje, aprašymai, pilni duomenys apie retų rūšių paukščius, migruojančių, besibūriuojančių ir perinčių paukščių aprašymai įvairiais metų laikais. Taip pat pateiktos rekomendacijos paukščių stebėtojams – ką stebėti, kur ir kada, pilnas paukščių sąrašas anglų, lotynų ir lietuvių kalbomis su duomenimis apie rūšies būklę ir dažnumą.

Knyga turi lengvą mokslinį atspalvį, kas daro ją lengvai suprantamą visiems skaitytojams. Ji yra idealus suvenyras ar dovana visiems Kuršių nerijos lankytojams ir tiems, kas domisi gamta.

Su knygos autoriumi galite susitikti š. m. vasario 22 d. Vilniaus tarptautinėje knygų mugėje spaustuvės „Petro ofsetas“ stende nuo 12.00 iki 15.00 val. 

Knygos autorius Krister Castren.

Informaciją parengė:
Kuršių nerijos nacionalinio parko direkcija


Renginių kalendorius
Dažniausiai užduodami klausimai
4. Ar galima statyti palapines Kuršių nerijos nacionalinio parko teritorijoje?

Statyti palapines visoje Kuršių nerijos nacionalinio parko teritorijoje griežtai draudžiama, išskyrus kempingo teritoriją

Draugai
 

 

   
   

 

Banners