ŠIUO METU SVETAINĖ TVARKOMA, VISAS TURINYS PERKELIAMAS Į WWW.NERIJA.LRV.LT
Naujienos / „Auginame vaistažoles ir prieskonines žoleles“
2014-05-23

Kuršių nerijos nacionalinio parko direkcija įgyvendina pažintinį - edukacinį projektą jaunesniojo mokyklinio amžiaus vaikams. Šiemet projektas vadinasi „Auginame vaistažoles ir prieskonines žoleles“. Žaliojo projekto dalyviai, Nidos vidurinės mokyklos pradinukai, jau turi sukaupę patirties daržininkystėje srityje – praėjusių metų projekto metu „Nuo pavasario iki rudens, nuo sėklos iki vaisiaus“ rūpestingai augino įvairias daržoves ir kitus augalus.

Šį pavasarį įtraukėme vaikus į smulkesnių augalėlių auginimą. Į dirvą pasėjome ramunėles, medetkas, mairūnus, ožrages, bazilikus, raudonėlius, levandas, rozmarinus, čiobrelius, petražoles, citrinžoles, krapus, šalavijus, kėčius ir melisas. Už savaitės į saulės šviesą turėtų išlysti pirmieji, taip laukiami, daigeliai. Atpažinti itin jaunus ir gan panašius daigelius padės medinės lentelės su užrašais. Projekto metu pradinukai turi puikią progą praktiškai susipažinti su šių vaistažolių ir prieskoninių žolelių auginimo ypatumais ir nauda žmogaus sveikatai.

Prieš akis, dar ilgas kelias iš dalyvių reikalaujantis atsakomybės ir rūpinimosi augalais – retinimo, laistymo, ravėjimo. Ankstyvą rudenį susitiksime pasidžiaugti savo veiklos rezultatu – išaugintu derliumi. Pasimėgauti natūralios arbatos įvairiais skoniais natūralios arbatos. Jau antrus metus šį gražų projektą geranoriškai paremia UAB „Sėkluva“, padovanodama įvairių vaistažolių ir prieskoninių žolelių sėklų. 

Nuotr. KNNP archyvo.

Nuotr. KNNP archyvo.

Nuotr. KNNP archyvo.

Nuotr. KNNP archyvo.

Nuotr. KNNP archyvo.

Nuotr. KNNP archyvo.

Nuotr. KNNP archyvo.

 

Informaciją parengė:
Kuršių nerijos nacionalinio parko direkcijos
Turizmo ir informacijos skyrius


Renginių kalendorius
Dažniausiai užduodami klausimai
1. Kokias pagrindines taisykles reikia žinoti lankantis Kuršių nerijos nacionaliniame parke?

Prašome atkreipti dėmesį į apribojimus lankantis Kuršių nerijos nacionaliniame parke


Draugai
 

 

   
   

 

Banners