Įsigydami LANKYTOJO BILIETĄ prisidėsite prie Kuršių nerijos kraštovaizdžio išsaugojimo!!!
Naujienos / Vykdoma aplinkosauginė akcija „Automobilį statyk atsakingai“
2014-06-16

Prasidėjus aktyviajam turizmo sezonui, kaip ir kiekvienais metais,  į Kuršių neriją ima plūsti turistų minios. Ne paslaptis, kad dauguma poilsiautojų atvyksta nuosavais automobiliais. Norint išlaikyti transporto priemonių statymo tvarką Kuršių nerijoje, nuo š.m. birželio 1 d. yra pradėta vykdyti aplinkosauginė akcija „Automobilį statyk atsakingai“, kuri tęsis iki š.m. rugsėjo 30 d.

Informuojame, kad automobilinius namelius, kempingo namelius, priekabingus namelius leidžiama statyti specialiai tam įrengtose, informaciniais ženklais pažymėtose vietose – kempinguose. Lengvuosius automobilius leidžiama statyti tik specialiai tam tikslui įrengtose ir kelio ženklais pažymėtose aikštelėse, jeigu tai netrukdo saugiam eismui, nepažeidžiamos kitų asmenų teisės ir nedaroma žala gamtai.

Norime priminti, jog motorizuotoms transporto priemonėms nuvažiuoti nuo kietosios kelio dangos  draudžiama. Taip pat, važinėti bei statyti automobilius draudžiama miško keliuose, kurie naudojami priešgaisrinei miško apsaugai ir priežiūrai bei užstatyti įvažiavimus į juos.

Vasaros sezono laikotarpiu ypatingai bus tikrinamos aikštelės, miško keliukai bei kitos lankomos vietos prie kurių galima atvykti motorizuotomis transporto priemonėmis. Už nusižengimus bus taikomos prevencinės priemonės arba bauda nuo 100 iki 500 Lt.

Prašome poilsiautojų ir vietos gyventojų pastebėjus nusižengimus apie tai pranešti KNNP direkcijai, tel. nr. +37065635079. Esant galimybei tokias transporto priemones nufotografuoti ir nuotraukas siųsti el. paštu knnp@nerija.lt

Nuotr. KNNP archyvo 

 

Informaciją parengė:
Kuršių nerijos nacionalinio parko direkcijos  
Teisės ir personalo skyrius

Renginių kalendorius
Dažniausiai užduodami klausimai
7. Kur Kuršių nerijoje galima pasinaudoti banko paslaugomis?

Šiaulių banko Nidos klientų aptarnavimo skyrius - Naglių g. 18E, Nida.  

 


Draugai
 

 

   

 

Banners