2020 SKRUZDŽIŲ METAI KURŠIŲ NERIJOS NACIONALINIAME PARKE
Naujienos / Kuršių nerija prasideda Smiltynėje
2014-07-02

 Kuršių nerijos nacionalinio parko direkcija jau antrus metus sėkmingai plėtoja turistinę, kultūrinę, pažintinę veiklą Smiltynėje, grąžindama šiai šalia Klaipėdos miesto esančiai žaliajai oazei jos daugelį metų turėtą poilsiavietės ir laisvalaikio traukos centro statusą. Gamtos apsuptyje įsikūręs Smiltynės lankytojų centras, bei šalia esančios vilos, kuriose anksčiau buvo Gamtos muziejus, vasaros sezono metu naudojamos kultūrinėms – edukacinėms veikloms, įvairiems renginiams.  

Šiais metais direkcijos teritoriją Smiltynėje papildė naujas objektas – scena su suolais žiūrovams, kurią direkcijos darbuotojai didžiuodamiesi vadina amfiteatru. Šią sceną bei tvirtų suolų eiles Kuršių nerijos nacionaliniam parkui padovanojo AB “Lietuvos dujos”, suteikdami galimybę plačiau išnaudoti direkcijos teritorijoje Smiltynėje esančias erdves. Amfiteatras jau atlaikė Smiltynės sezono atidarymo renginį, bei Klaipėdos etnokultūros centro kolektyvų šokius. Vieta išrinkta amfiteatrui išskirtinė – tai šalia Lankytojų centro (Smiltynės g. 11) esanti dauba, kurioje įkurtas ir pažintinis gamtos mįslių takas. Apsupta žalumos, leidžianti pasislėpti nuo vėjo, bei turinti puikią akustiką vieta ypatingai tinkama įvairiems muzikiniams, teatro ir kitiems pasirodymams. Šią vietą jau pamėgo iš pajūrio sugrįžtantys klaipėdiečiai ar miesto svečiai, kuriems platūs, tvirti suolai pasitarnauja poilsiui, nedideliems šeimos piknikams.

Nuotr. KNNP archyvo.

Nuotr. KNNP archyvo.

Kuršių nerijos nacionalinio parko direkcija visus maloniai kviečia apsilankyti Smiltynėje, bei nepraleisti progos ir sudalyvauti įvairiuose vyksiančiuose renginiuose.

 

Visus norinčius prisidėti ir pasiūlyti savo veiklą ar renginį kviečiame bendradarbiauti partnerystės pagrindais. Mes Jums siūlome didžiulę, švarią žalią erdvę renginiams lauke, bei puikias patalpas ekspozicijoms ir kitiems renginiams viduje.

Veiklų sritys: aplinkosauginis švietimas, gamtos vertybių, materialinio ir dvasinio kultūros paveldo ir jo apsaugos populiarinimas, pažintinės rekreacijos plėtojimas.

Veiklų formos: įvairaus formato renginiai, parodos, užsiėmimai, akcijos.

Veiklų vykdymo vieta: Smiltynė (adresas Smiltynės g. 9, 10 ir 12), Klaipėdos m. sav.

Kas gali teikti pasiūlymus: fiziniai/juridiniai asmenys turintis teisę verstis pasiūlyme nurodyta veikla.

Būtini pateikti dokumentai:

1. Užpildyta paraiškos forma (galite parsisiųsti pdf formatu);

2. Trumpas siūlomos bendradarbiavimo veiklos (-ų) aprašymas (iki 4000 spaudos ženklų);

Su partneriais bus pasirašomos terminuotos bendradarbiavimo sutartys. Partneriai kviečiami susipažinti su KNNP direkcijos nuostatais -http://nerija.am.lt/VI/index.php#r/30

DĖMESIO: Paraiškos priimamos  paštu adresu Naglių g. 8, Neringa, LT-93123, el. paštu infosmiltyne@nerija.lt arba faksu 8 469 51224.

Dėl platesnės informacijos prašome kreiptis į Smiltynės lankytojų centre dirbančias specialistes Tel. 8 46 402256, 8 64 822439.

Kuršių nerijos nacionalinio parko direkcija dėkoja AB “ Lietuvos dujos” už finansinį indėlį ir visapusišką paramą prisidedant prie pažintinio turizmo ir kultūros paveldo populiarinimo nacionalinio parko teritorijoje.

 

Informaciją parengė:

Kuršių nerijos nacionalinio parko direkcijos

Turizmo ir informacijos skyrius


Renginių kalendorius
Dažniausiai užduodami klausimai
9. Kur aš galėčiau išsinuomoti dviratį Kuršių nerijoje ir ar yra čia dviračių trasa / takas ?

Parke yra įrengta 51 km ilgio Pajūrio dviračių trasa, o gyvenvietėse – dviračių takai


Draugai
 

 

   
   

 

Banners