2020 SKRUZDŽIŲ METAI KURŠIŲ NERIJOS NACIONALINIAME PARKE
Naujienos / Parodos Smiltynės lankytojų centre
2014-09-09

 Vasaros sezonui pasibaigus pas mus dar ne ruduo, tad kviečiame pasigrožėti Jono Sabaičio tapybos paroda bei iš arčiau pažvelgti į Baltijos jūros gyvenimą per "Lietuvos gamtos fondo" (LGF) surengtą fotografijų parodą "Atgal į ateitį"

Tapytojo Jono Sabaičio darbų paroda

 

Jonas Sabaitis mokėsi Maskvos liaudies dailės universitete. Menininko pomėgis - architektūra. „Architektūrinės“ mintys Jono neapleidžia nuo mažens ir nors gyvenime tapo ne architektu, o tapytoju, tas mintis gražiai suguldo savo drobėse, įamžindamas nepakartojamą Lietuvos kaimo kraštovaizdį. Dirba Klaipėdos muzikiniame teatre, meistrauja įvairias butaforijas spektakliams. Dalyvauja įvairiose parodose Lietuvoje ir užsienyje. Surengęs daug personalinių parodų.

Lietuvos gamtos fondo (LGF) paroda “Atgal  į ateitį“.

Ši fotografijos paroda demonstruoja žuvininkystės sektoriaus pokytį per pastaruosius penkiasdešimt metų. Pasaulinė maisto ir žemės ūkio organizacija apskaičiavo, kad 52 proc. pasaulio žuvies išteklių yra visiškai išeikvoti, o dar 28 proc. – pereikvoti arba ženkliai sumažėję. Kai kurie mokslininkai prognozuoja, kad jei dabartinės žvejybos ir žuvies suvartojimo tendencijos nesikeis, komercinių žuvų vandenynuose neliks jau 2048 metais. Parodą pristato „Lietuvos gamtos fondas“ kartu su nevyriausybinių organizacijų aljansu „OCEAN 2012“.

 

Smiltynės lankytojų centras

Tel. 8 46 402256

Mob.tel. 8 64 822439

infosmiltyne@nerija.lt

 

 

 


Renginių kalendorius
Dažniausiai užduodami klausimai
3. Ar reikia mokėti už įvažiavimą į Kuršių nerijos nacionalinį parką?

Alksnynės kontrolės poste reikia mokėti Neringos miesto savivaldybės nustatytą rinkliavą


Draugai
 

 

   
   

 

Banners