2020 SKRUZDŽIŲ METAI KURŠIŲ NERIJOS NACIONALINIAME PARKE
Naujienos / Prašome Jūsų pagalbos nustatant pažeidėjus
2014-09-13

Kuršių nerijos nacionalinio parko direkcija prašo pagalbos nustatant pažeidėjus, kurie 2014 m. rugpjūčio 15 d. apie 18 val 30 min. prisišvartavę vidaus vandenų transporto priemonę pavadinimu „GORA“ Grobšto gamtiniame rezervate išsilaipino iš plaukiojimo priemonės ir ardydami kopos šlaitą įkopė į kopą.

Vietos gyventojų bei poilsiautojų prašome pagalbos, jei yra žinančių kam priklauso ši vidaus vandenų transporto priemonė, ant kurios yra užrašas „GORA“, ar turinčių informacijos šio nusižengimo išaiškinimui, pranešti telefonu +37065635079 arba el. paštu knnp@nerija.lt.

Primename, kad Kuršių nerijos nacionalinio parko lankymo taisyklėse numatyta, kad draudžiama išlipti iš plaukiojimo priemonių į krantą Kuršių marių zonoje Naglių ir Grobšto gamtos rezervatuose. Taip pat, draudžiama ardyti, gadinti šlaitus vaikštant, kopiant ar leidžiantis kopomis. Informuojame, kad asmeniui pažeidusiam gamtinio rezervato apsaugos ir naudojimo režimą gresia bauda nuo trijų šimtų iki penkių šimtų litų.

Nuotr. KNNP archyvo.

   

Nuotr. KNNP archyvo.

 

Informaciją parengė:
Kuršių nerijos nacionalinio parko direkcijos
Turizmo ir informacijos skyrius


Renginių kalendorius
Dažniausiai užduodami klausimai
4. Ar galima statyti palapines Kuršių nerijos nacionalinio parko teritorijoje?

Statyti palapines visoje Kuršių nerijos nacionalinio parko teritorijoje griežtai draudžiama, išskyrus kempingo teritoriją

Draugai
 

 

   
   

 

Banners