2020 SKRUZDŽIŲ METAI KURŠIŲ NERIJOS NACIONALINIAME PARKE
Naujienos / Nenaudojamų transporto priemonių savininkų dėmesiui
2014-11-21

Primename, kad Kuršių nerijos nacionalinio parko apsaugos reglamento 321 punkte numatyta, jog  nacionaliniame parke draudžiama laikyti nebenaudojamas transporto priemones. Kviečiame vietos gyventojus rūpintis saugoma teritorija ir pasinaudoti projekto „Mes rūšiuojam. Daugiau erdvės kiemuose“ organizatorių kvietimu atsikratyti senais nenaudojamais automobiliais. Smulkesnė informacija apie projektą: http://www.mesrusiuojam.lt/.

 

Nenaudojamų transporto priemonių savininkai projekto metu pridavę perdirbėjams seną automobilį, ne tik prisidės prie gamtos išsaugojimo, bet ir išvengs gresiančių baudų už aplinkos taršą.  

Lietuvos Respublikos administracinių teisės pažeidimų kodekso 5111 straipsnyje numatyta, kad neeksploatuojamos, paliktos be priežiūros transporto priemonės laikymas bendro naudojimo vietose ir po savivaldybės, policijos ar kitos suinteresuotos institucijos pareigūno raštiško perspėjimo nesiėmimas priemonių ja pasirūpinti – užtraukia baudą transporto priemonės savininkui nuo 250-1000 Lt bauda su transporto priemonės konfiskavimu ar be konfiskavimo.

Nuotr. KNNP archyvo

 

Informaciją parengė:
Kuršių nerijos nacionalinio parko direkcijos
Teisės ir personalo skyrius

 


Renginių kalendorius
Dažniausiai užduodami klausimai
6. Kur galima užsisakyti ekskursiją po Kuršių nerijos nacionalinį parką?

KNNP Lankytojų centruose galima užsisakyti gido paslaugas


Draugai
 

 

   
   

 

Banners