2020 SKRUZDŽIŲ METAI KURŠIŲ NERIJOS NACIONALINIAME PARKE
Naujienos / Suprojektuotas naujas dviračių takas
2015-02-25

Kuršių nerijos nacionalinio parko direkcija parengė pėsčiųjų – dviračių tako projektą Juodkrantėje. Taką numatoma įrengti nuo pietinės gyvenvietės dalies (L. Rėzos gatvė), Kuršių marių pakrante iki kormoranų perimvietės ir per Avino kalną sujungti su Žaliojo kelio gatve. 

 

Pilkųjų garnių ir didžiųjų kormoranų perimvietė Juodkrantėje – viena didžiausių ir seniausių Lietuvoje, žinoma dar nuo XIX amžiaus. KNNP direkcijos 2014 metų lankytojų monitoringo duomenimis lankytojų apkrova per vieną valandą buvo 53 lankytojai, o vasaros dienos apkrova gali siekti 700 lankytojų. Nemaža dalis lankytojų į šį objektą atvyksta automobiliais, kai kurie - dviračiais ar pėsčiomis. Pėstieji ir dviratininkai vyksta krašto keliu Smiltynė – Nida, keldami pavojų sau ir automobilių eismui.

 

Šiais metais direkcija pateikė paraišką finansavimui gauti ir tikisi, kad finansavimas bus skirtas ir galima bus vykdyti statybos darbus. Šio tako įrengimas sudarys palankias sąlygas vykti žiediniu maršrutu Žaliojo kelio gatve į Juodkrantę arba tik į garnių ir kormoranų perimvietę.

Informaciją parengė:
Kuršių nerijos nacionalinio parko direkcijos
Kraštotvarkos skyrius

Renginių kalendorius
Dažniausiai užduodami klausimai
7. Kur Kuršių nerijoje galima pasinaudoti banko paslaugomis?

Šiaulių banko Nidos klientų aptarnavimo skyrius - Naglių g. 18E, Nida.  

 


Draugai
 

 

   
   

 

Banners