2020 SKRUZDŽIŲ METAI KURŠIŲ NERIJOS NACIONALINIAME PARKE
Naujienos / Lankytojų jau laukia paruoštas Nidos pietinis paplūdimys
2015-05-05

 Nidos pietiniame paplūdimyje Kuršių nerijos nacionalinio parko direkcijos darbuotojai jau įrengė 3 naujus laiptus  su turėklais, patogiai vedančius prie jūros į paplūdimį.  Šiuo metu tvarkomi ir kiti laiptai, bei takai, kurie šiemet stipriai buvo nuniokoti  audrų.

Ruošiantis vasaros sezonui  Kuršių nerijos nacionalinio parko darbuotojai atlieka ne tik laiptų ir takų įrengimo, bet ir kopagūbrio priežiūros  bei tvarkymo darbus, kurie įgyvendinami Aplinkos apsaugos rėmimo programos  „Baltijos jūros kranto (apsauginio kopagūbrio) tvirtinimas Kuršių nerijoje“  lėšomis.
Rekreacinės  infrastruktūros atnaujinimo darbai planuojami ir Smiltynėje, kur bus įrengti 5 vnt. medinių laiptų ir 2 vnt. takų. Taip pat vykdomi ir kopagūbrį saugantys žabų klojimai pajūrio kopagūbryje, kur  žabų klojiniais numatyta iškloti  1,5 ha.
Kuršių nerijos pajūris, iš vienos pusės skalaujamas Baltijos jūros, iš kitos  -  juosiamas žmogaus ir gamtos sukurto apsauginio kopagūbrio, vienas iš lankomiausių vietų sezono metu.  Šiai vietai skiriamas ypatingas dėmesys reikalaujantis nuolatinės ir intensyvios priežiūros.

Džiaugdamiesi nuveiktais ir būsimais darbais linkime Jums gero poilsio Kuršių nerijos nacionaliniame parke.

Nuotr. KNNP archyvo

Nuotr. KNNP archyvo

Nuotr. KNNP archyvo

Nuotr. KNNP archyvo
 
Informaciją parengė:
Kuršių nerijos nacionalinio parko direkcijos
Turizmo ir informacijos skyrius
 

Renginių kalendorius
Dažniausiai užduodami klausimai
6. Kur galima užsisakyti ekskursiją po Kuršių nerijos nacionalinį parką?

KNNP Lankytojų centruose galima užsisakyti gido paslaugas


Draugai
 

 

   
   

 

Banners