Įsigydami LANKYTOJO BILIETĄ prisidėsite prie Kuršių nerijos kraštovaizdžio išsaugojimo!!!
Naujienos / Jaunieji daržininkai jau sodina daigelius
2015-05-13

Prieš keletą savaičių Nidos vidurinės mokyklos pradinių klasių mokiniai į indelius sodino moliūgų ir cukinijų sėklytes ir daigino jų daigelius. Dėl palankių sąlygų daigeliams augti, ant šiltų palangių mokykloje ir puikios mokinių priežiūros, augalėliai sparčiai pradėjo augti ir perkėlėme juos į Kuršių nerijos nacionalinio parko kieme esantį darželį.
Kiekvienai klasei buvo paruošta atskira lysvė, kurioje jaunieji daržininkai pasodino savo sudaigintus augalus. Taip pat į šias lysves nusprendėme pasėti ir kitokių augalų kaip: linai, kviečiai, avižos ir įvairių grūdinių kultūrų mišinį. Tikimės, kad jie taip pat sėkmingai išaugs ir galėsime vaikus iš arčiau supažindinti su grūdinėmis kultūromis, jų savybėmis ir panaudojimu.
Prieš akis, dar ilgas kelias iš mokinukų reikalaujantis atsakomybės ir rūpinimosi augalais. Jaunieji augalų šeimininkai bus  kviečiami ir laukiami nacionalinio parko Lankytojų centre, kur su čia dirbančiais darbuotojais galės pabendrauti, apžiūrėti besikeičiančius augalus. Ankstyvą rudenį susitiksime pasidžiaugti savo veiklos rezultatu – išaugintu derliumi.

 

Nuotr. KNNP archyvo

Nuotr. KNNP archyvo

Nuotr. KNNP archyvo

Nuotr. KNNP archyvo

Nuotr. KNNP archyvo

Nuotr. KNNP archyvo

 

 

Informaciją parengė:
Kuršių nerijos nacionalinio parko direkcijos
Turizmo ir informacijos skyrius

 


Renginių kalendorius
Dažniausiai užduodami klausimai
6. Kur galima užsisakyti ekskursiją po Kuršių nerijos nacionalinį parką?

KNNP Lankytojų centruose galima užsisakyti gido paslaugas


Draugai
 

 

   

 

Banners