ŠIUO METU SVETAINĖ TVARKOMA, VISAS TURINYS PERKELIAMAS Į WWW.NERIJA.LRV.LT
Naujienos / Kviečiame tapti lankstuko „Dviračiu po Kuršių nerijos nacionalinį parką“ leidybos rėmėjais
2015-05-15

Kuršių nerijos nacionalinio parko direkcija planuoja atnaujinti lankstuką „Dviračiu po Kuršių nerijos nacionalinį parką“, kuriame aprašytos įdomiausios ir gražiausios nerijos vietos, pasiekiamos keliaujant 52 km ilgio dviračių trasa,  jungiančia Nidą, Preilą, Pervalką, Juodkrantę ir Smiltynę. Šio lankstuko tiražas buvo kartotas jau kelis kartus, bet augantis jo populiarumas diktuoja papildomą poreikį.

Aistrą kelionėms dviračiais po Kuršių neriją kasmet atranda vis daugiau žmonių.

Tai puiki galimybė Jums finansiškai prisidėti prie lankstuko leidybos, tuo pačiu populiarinant savo produktus/paslaugas vietos gyventojams ir parko svečiams – būsimiems Jūsų klientams.

Kviečiame Jus  tapti leidybos rėmėjais ir siūlome patalpinti Jūsų įmonės/organizacijos logotipą ir informacinę medžiagą lankstuke.  Jūsų viešinimosi galimybės priklauso nuo Jūsų suteiktos paramos dydžio. Su paramos teikėjais bus sudaromos paramos suteikimo sutartys. Atnaujintas lankstukas bus leidžiamas lietuvių, anglų ir vokiečių kalbomis. Planuojamas mažiausias tiražas 1000 egz. kiekviena kalba.  Dalis tiražo bus skiriama rėmėjams.

Lankstukas  platinimas nemokamai  Kuršių nerijos nacionalinio parko Lankytojų centruose (Nidoje, Smiltynėje), Nidos kultūros ir turizmo informacijos centre „Agila“ (Nidoje, Juodkrantėje), Klaipėdos turizmo ir kultūros informacijos centre, dviračiu nuomos punktuose ir kt.. 

Tikimės malonaus, ir abiems pusėms naudingo bendradarbiavimo.

 

 

Dėl papildomos informacijos kviečiame kreiptis į KNNP direkciją:

kontaktinis asmuo Ignė Kriščiūnaitė, mob. tel. 8 648 22 439, el. p. info@nerija.lt.


Renginių kalendorius
Dažniausiai užduodami klausimai
5. Kur galima įsigyti mėgėjiškos žūklės leidimus?

Mėgėjiškos žūklės leidimus galima įsigyti internetu.


Draugai
 

 

   
   

 

Banners