ŠIUO METU SVETAINĖ TVARKOMA, VISAS TURINYS PERKELIAMAS Į WWW.NERIJA.LRV.LT
Naujienos / Foto-istorijos konkursas "Mano kelionė prie jūros"
2018-09-28
 
KONKURSO SĄLYGOS

FOTO istorijos konkursas „Mano kelionė prie jūros“, skirtas Lietuvos šimtmečiui paminėti. Kiekvieną mėnesį publikuojame pačius įdomiausius atsiminimus apie Kuršių nerijos kurorto vaizdus iš tarpukario laikotarpio, norėdami pasižiūrėti kaip ją matė tuometiniai turistai ar spauda. Dabar norime visus pakviesti pasidalinti su Jūsų ryškiausiais vaizdais poilsiaujant Kuršių nerijoje. Kviečiame fotografuoti tai, kas Jums yra svarbiausia, kas labiausiai įstrigo lankantis Kuršių nerijos nacionaliniame parke.
 
• Dalyvauti gali visi, nepaisant amžiaus. Vienas žmogus gali atsiųsti ne daugiau nei penkių nuotraukų. Nuotrauka turi būti geros kokybės, būti ne mažesnė nei 3 MB ir JPG (JPEG) formato.
• Temos – gamta, kultūros paveldas, kraštovaizdis, tradicijos Kuršių nerijos nacionalinio parko teritorijoje. 
• Fotografiją turi iliustruoti istorija, pasakojimas kodėl norėjosi užfiksuoti būtent tokį kadrą. Kokia yra nuotraukos istorija?
• Skaitmenines nuotraukas galima siųsti iki spalio 15 dienos imtinai. Siųsti adresu:
edita.aliochno@nerija.lt
, su nurodyta tema FOTO konkursui „Mano kelionė prie jūros“.
• Fotografijos siunčiamos kartu su papasakota trumpa (iki 1 psl.) istorija, nurodant nuotraukos ir istorijos pavadinimus*.
• Konkurso nugalėtojai skelbiami iki 2018 m. spalio 19 d. ir informuojami asmeniškai elektroniniu paštu. Konkursui pateiktas fotografijas vertina Direkcijos administracijos sudaryta komisija bei profesionalūs foto menininkai.
  • Pirmos penkios vietos bus apdovanotos Kuršių nerijos nacionalinio parko direkcijos prizais! Pagrindinis prizas – nemokama nakvynė trims asmenims Nidoje ne sezono metu**. 
  •  Antra ir trečia vietos – individuali nemokama ekskursija po Nidą dviračiais ar pėsčiomis Jums ir Jūsų šeimai***.
  • Ketvirta ir penkta vietos – dideli, firminiai, Kuršių nerijos nacionalinio parko skėčiai.
*Autorius, atsiuntęs fotografiją sutinka, kad jo vardas ir pavardė, foto-istorija būtų viešinami, skelbiant konkurso nugalėtojus, o nuotraukos be atskiro autoriaus sutikimo ir nemokant honoraro (nurodant jų autorystę) naudojamos nekomerciniais tikslais – KNNP  tinklapiuose, leidiniuose, brošiūrose ar kitose viešinimui skirtose priemonėse. Atsiųsdamas fotografijas, autorius patvirtina, kad yra konkursui pateiktų fotografijų autorius ir pagal galiojančius teisės aktus atsako už autorių teisių pažeidimus.
 
**Nakvynė galioja nuo 2018 m. spalio 30 d. iki 2019 m. birželio 20 d., kurią reikia rezervuotis iš anksto.
 
***Ekskursija galioja nuo 2018 m. spalio 30 iki 2019 m. rugsėjo 30 d. Dviračius, esant poreikiui suteikiame.
 
Daugiau informacijos.: el. paštu edita.aliochno@nerija.lt arba tel. 8 609 86 287. 

Renginių kalendorius
Dažniausiai užduodami klausimai
2. Ar keltas į Kuršių neriją yra mokamas?

Taip. Informaciją apie keltų grafikus ir kainas galite rasti AB „Smiltynės perkėla“ tinklapyje


Draugai
 

 

   
   

 

Banners