2020 SKRUZDŽIŲ METAI KURŠIŲ NERIJOS NACIONALINIAME PARKE
Naujienos / Vasaros buveinė pradeda veiklą Smiltynėje
2019-05-23

Gegužės 25 d. (šeštadienį) kartu pasitikime vasarą žaliojoje Klaipėdos miesto oazėje Smiltynėje, kur yra įsikūręs Kuršių nerijos nacionalinio parko lankytojų centras (Smiltynės g. 11).

Vasaros sutiktuvių šventinę nuotaiką kurs studijos „GROCK“ jaunieji dainininkai, darnių ritmų paklausyti ir drauge pamuzikuoti afrikietiškais būgnais kvies ansamblis „Arba“. Taip pat turėsite retą progą pamatyti gyvų egzotinių drugių pasirodymą Drugelių namuose; galėsite dalyvauti įvairiose linksmose atrakcijose „Šypsenų pakrantėje“, arba keliauti ekskursijoje su gidu nepažintais Smiltynės takais. Lygiagrečiai vyks smagios edukacinės veiklos vaikams ir ne tik.

Vasaros sezono atidarymo renginiai vyks nuo 15 iki 18 val. (adresu: Smiltynės g. 11, - Senojoje perkėloje persikėlus į Kuršių neriją, ir paėjėjus 100 metrų  link Lietuvos jūrų muziejaus).  

TĄDIEN VISI RENGINIAI MŪSŲ LANKYTOJAMS (IR MAŽIEMS, IR DIDELIEMS) – NEMOKAMI!

Įvairios kūrybinės, edukacinės ir muzikinės veikos džiugins Smiltynės svečius iki pat rudens. Nuo gegužės pabaigos  čia veiks drugelių vasaros namai, kuriuose apsigyvens keli šimtai drugių iš tolimųjų Pietų Amerikos, Afrikos ir Azijos žemynų džiunglių.

Šalia Lankytojų centro galėsite atsikvėpti nuo darbų ir rutinos, dalyvaudami muzikinėse interpretacijose ir užsiėmimuose su studija „Grock. Paskutinį liepos savaitgalį, kaip ir kasmet, suskambės bardų muzika bei poezija "Skrydžio į naktį" metu. Projekto „Šypsenų pakrantė“ veikose galėsite pasisemti teigiamų emocijų bei pozityvių minčių.

Smiltynės lankytojų centras veiks iki rugsėjo 27 d., jame rasite informacijos apie įdomias vietas, gamtos paminklus, taip pat - turizmo paslaugas visame Kuršių nerijos nacionaliniame parke. Čia Jūsų laukiame 9 - 18 val., nuo antradienio iki šeštadienio.

 

Informaciją parengė:
Kuršių nerijos nacionalinio parko direkcija


Renginių kalendorius
Dažniausiai užduodami klausimai
2. Ar keltas į Kuršių neriją yra mokamas?

Taip. Informaciją apie keltų grafikus ir kainas galite rasti AB „Smiltynės perkėla“ tinklapyje


Draugai
 

 

   
   

 

Banners