Įsigydami LANKYTOJO BILIETĄ prisidėsite prie Kuršių nerijos kraštovaizdžio išsaugojimo!!!
Naujienos / Kvietimas dalyvauti 3-oje paveldosaugos vasaros mokykloje „Kultūriniai kraštovaizdžiai”
2019-06-18

Kviečiame studentus, jaunus ir patyrusius specialistus iš Lietuvos, Latvijos, Estijos ir Lenkijos (iki 20 asm.) į 3-ąją paveldosaugos vasaros mokyklą Nidos meno kolonijoje. Tai – kasmetinis vienos savaitės aukštos kokybės gebėjimų stiprinimo renginys, skirtas kultūros paveldo klausimas, ypač UNESCO srities aktualizavimui. 2019 m. tema – Istorinis urbanistinis kraštovaizdis (Histroic Urban Landscape). 

Vasaros mokykla vyks 2019 m. rugpjūčio 4-11 d. Nidoje.

Numatoma nuodugni tarptautinių dokumentų, susijusių su urbanistiniu kraštovaizdžiu ir darnaus vystymosi darbotvarkės tikslų analizė su praktiniais pavyzdžiais. 

Tarptautiniai ekspertai ir dėstytojai ves specializuotas paskaitas, seminarus ir praktinius užsiėmimus: prof. Alessandra Capuano (Italija), Dennis Rodwell (Jungtinė Karalystė), prof. Michael Turner (Izraelis), 4-asis lektorius iš Stambulo netrukus bus patvirtintas. Vasaros mokykla vyks anglų kalba. 

Tikslinė grupė: architektai, urbanistai, istorikai, kultūros paveldo ir susijusių disciplinų atstovai. Atrinktiems dalyviams organizatoriai suteikia apgyvendinimą, pusryčius ir pietus, tačiau nepadengia kelionės išlaidų į ir iš Nidos. Vasaros mokyklos mokestis: 100 EUR 

Registracijos forma: https://forms.gle/pFTUDXLPz7FZfFgp6 
Registruotis galima iki birželio 28 d. Atrinkti vasaros mokyklos dalyviai bus paskelbti iki 2019 m. birželio 31 d. 

Daugiau informacijos: rugile.balkaite@gmail.com tel.: +37061832758

Projekto organizatorius: Vilniaus universiteto Istorijos fakultetas 

Projekto partneriai: Lietuvos architektų rūmai, Nidos meno kolonija, VšĮ “Archfondas”, Vilniaus dailės akademija (Paminklotvarkos katedra), Kuršių nerijos nacionalinio parko direkcija, Kultūros paveldo centras. Projektą finansuoja Lietuvos kultūros taryba. 


Renginių kalendorius
Dažniausiai užduodami klausimai
9. Kur aš galėčiau išsinuomoti dviratį Kuršių nerijoje ir ar yra čia dviračių trasa / takas ?

Parke yra įrengta 51 km ilgio Pajūrio dviračių trasa, o gyvenvietėse – dviračių takai


Draugai
 

 

   

 

Banners