2020 SKRUZDŽIŲ METAI KURŠIŲ NERIJOS NACIONALINIAME PARKE
Naujienos / Fotokonkursas „Pasaulinis Baltijos jūros paveldas ir tvarusis turizmas“
2019-06-26

Pristatome fotokonkursą apie Baltijos jūros Pasaulio paveldą ir tvarųjį turizmą, kuris įgyvendinamas vykdant projektą „UNESCO pasaulio paveldo vietovių kultūros ir gamtos vertybių vystymas“ (angl. DUNC).

Konkursą organizuoja Europos krantosaugos sąjungos narė Vokietija (EUCC - D) kartu su projekto partneriais: Karlskrona (Švedija), Mörbylånga (Švedija), Kuršių nerijos nacionalinis parkas (Lietuva) ir Hanzos lygos miestai: Vismaras ir Stralsundas (Vokietija).
 
Norintys dalyvauti gali patalpinti daugiausiai tris nuotraukas kartu su trumpu aprašymu konkurso duomenų bazėje iki 2019 m. rugpjūčio 30 d. Fotografai mėgėjai ir profesionalai, vietiniai gyventojai ir lankytojai kviečiami kūrybiškai įamžinti Baltijos jūros regiono paveldo vietas, skatinant suvokimą, kaip svarbu jas išsaugoti.
 
Tarptautinė komisija, vertindama kūrybiškumą, estetinę kompoziciją bei aprašus - išrinks geriausias nuotraukas.
Geriausios nuotraukos bus eksponuojamos DUNC baigiamojoje konferencijoje Karlskrona mieste ir publikuojamos 2020 m. DUNC kalendoriuje.
 
DUNC komanda tikisi jūsų aktyvaus dalyvavimo ir neįkainojamo indėlio. DUNC - tai 3 metus trunkantis projektas, kurį finansuoja Baltijos jūros pietų regiono tarpvalstybinio bendradarbiavimo programa, o koordinuoja Karlskrona (Švedija) savivaldybė. Daugiau informacijos ir naujienų apie DUNC rasite mūsų tinklalapyje (https://www.dunc-heritage.eu/) ir „Facebook“ (@DUNCheritage).
 

Renginių kalendorius
Dažniausiai užduodami klausimai
5. Kur galima įsigyti mėgėjiškos žūklės leidimus?

Mėgėjiškos žūklės leidimus galima įsigyti internetu.


Draugai
 

 

   
   

 

Banners