Įsigydami LANKYTOJO BILIETĄ prisidėsite prie Kuršių nerijos kraštovaizdžio išsaugojimo!!!
Naujienos / Į Labrenzo vilos vakarą Preiloje atplaukė istorinė rankų darbo reisinė „Dreverna“
2019-09-04

Seniausia Preilos vila, kadaise priklausiusi miestelio burmistrui p. Labrenzui, rugpjūčio 30 d. sukvietė gyventojus ir svečius į jau antrus metus iš eilės vykstančią vasaros išlydėtuvių vakaronę „Pats pušį kirtau, pats laivą dariau“.

Pamario krašto atmosferą kūrė Nidos kultūros ir turizmo informacijos centro ,,Agila” folkloro ansamblis „Giedružė“. Ansamblio nariai dainomis, legendomis ir trumpais etiudais kvietė sugrįžti laiku atgal į amžius senesnę Preilą ir Kuršių neriją.

Vakaronę praturtino prie vilos kiemo prisišvartavusi istorinė reisinė „Dreverna“, specialiai iš užmarių atplaukdyta laivo kapitono Vaidoto Bliūdžiaus. Restauratorius papasakojo apie laivų statymo, šventinimo ypatumus, įvardino ir pačios Labrenzo vilos restauravimo subtilybes. Norintieji galėjo aplankyti vilos muziejų, išgirsti įdomių istorijų apie jos atstatymą, taip pat galėjo priplaukti ir apžiūrėti istorinį laivą iš vidaus.

Labrenzo vilos muziejų (Preilos g 85, Preila), galima aplankyti iki spalio 1 d.: durys atviros andradieniais - šeštadieniais nuo 10 val. iki 18 val. Įėjimas nemokamas.

Renginį organizavo vilos šeimininkai UAB „Karmeda“ kartu su Kuršių nerijos nacionalinio parko direkcija.


Renginių kalendorius
Dažniausiai užduodami klausimai
1. Kokias pagrindines taisykles reikia žinoti lankantis Kuršių nerijos nacionaliniame parke?

Prašome atkreipti dėmesį į apribojimus lankantis Kuršių nerijos nacionaliniame parke


Draugai
 

 

   

 

Banners