Įsigydami LANKYTOJO BILIETĄ prisidėsite prie Kuršių nerijos kraštovaizdžio išsaugojimo!!!
Naujienos / 20 METŲ UNESCO PASITIKĖJIMO
2020-01-14

Kultūros ministerijos teikimu Vyriausybė patvirtino 2020 -uosius UNESCO pasaulio paveldo Lietuvoje metais. Šie metai Kuršių nerijai ypatingi tuo, kad jau 20 m. ji yra viena iš UNESCO saugomų teritorijų. Kuršių nerijos autentiškumas yra žmogaus ir gamtos sąveikos suformuotas kultūrinis kraštovaizdis, kurio vertingiausi elementai ir ypatumai yra jūrinio paveldo, gamtos ir žmogaus sukurtas kultūrinis kraštovaizdis. 

Kuršių nerijos nacionalinio parko direkcija, bendradarbiaudama su partneriais įgyvendinant Vyriausybės patvirtintą UNESCO pasaulio paveldo Lietuvoje metų minėjimo programą, organizuos tarptautinę konferenciją „Bendrasis paveldas – bendros žinios: kultūrinis Kuršių nerijos kraštovaizdis praeityje ir dabar“ ir vykdys įvairias edukacines programas apie Kuršių nerijos kultūrinį kraštovaizdį, materialiąsias ir nematerialiąsias vertybes. Siekiant sudaryti galimybes sužinoti daugiau apie unikalų UNESCO saugomą paveldą bus rengiamas ir išleistas vadovas apie Kuršių neriją, įtraukiant lietuviškąją ir rusiškąją dalis.

Kuršių nerijos nacionalinis parkas prisidės ir prie kitų UNESCO pasaulio paveldo dienos minėjimo renginių, kuriais bus siekiama supažindinti visus besidominčius su tradicinėmis medžiagomis ir naudojamomis technologijomis UNESCO pasaulio paveldo pastatų tvarkyboje ir atskleisti Kuršių nerijos unikalumo vertę.


Renginių kalendorius
Dažniausiai užduodami klausimai
9. Kur aš galėčiau išsinuomoti dviratį Kuršių nerijoje ir ar yra čia dviračių trasa / takas ?

Parke yra įrengta 51 km ilgio Pajūrio dviračių trasa, o gyvenvietėse – dviračių takai


Draugai
 

 

   
   

 

Banners