2020 SKRUZDŽIŲ METAI KURŠIŲ NERIJOS NACIONALINIAME PARKE
Naujienos / Gamtos gidų mokymai – peršokęs griovį pasakyk „OP!“
2020-08-04

  Paskutinis Gamtos gidų mokymo kursų modulis baigtas! Kuršių nerijos nacionalinio parko direkcija kartu su partneriais dar 2019 m. rugsėjo mėn. pradėjo Gamtos gidų mokymo kursus, organizuotus pagal Interreg Pietų Baltijos programos projektą “Gamtos gidų tinklas”. Paskutinės Gamtos interpretavimo modulio paskaitos, turėjusios baigtis balandžio mėn., dėl COVID-19 nusitęsė iki rugpjūčio, tačiau pratęsimo buvo tikrai vertas laukti – turėjome nuostabų vasarišką orą, puikius lektorius ir įdomias veiklas. Dalis, šių paskaitų vaizdų, suguls į video klipą apie Gamtos gidus, kurį kuria “Open Heads” komanda.

Labai dėkojame paskutiniams modulio lektoriams Mariui Čepuliui, Linui Daubarui ir Mindaugui Lapelei, kurie mums dovanojo vasariškos nuotaikos savaitgalius ir pasidalino savo patirtimi, įžvalgomis bei patarimais, kaip stebėti, komunikuoti ir interpretuoti gamtą.

Būsimųjų Gamtos gidų dar laukia baigiamosios ekskursijos ir šventė su pažymėjimų įteikimu! Daugiau apie Gamtos gidus rasite https://nature-guide-network.eu/.


Renginių kalendorius
Dažniausiai užduodami klausimai
9. Kur aš galėčiau išsinuomoti dviratį Kuršių nerijoje ir ar yra čia dviračių trasa / takas ?

Parke yra įrengta 51 km ilgio Pajūrio dviračių trasa, o gyvenvietėse – dviračių takai


Draugai
 

 

   
   

 

Banners