2020 SKRUZDŽIŲ METAI KURŠIŲ NERIJOS NACIONALINIAME PARKE
Naujienos / Vakarų Lietuvoje – 23 nauji gamtos gidai!
2020-09-11

 Po beveik visus metus užtrukusių Gamtos gidų mokymo kursų, džiaugiamės – vakarų regione turime 23 entuziastingus gamtos gidus! Rugsėjo 5 d. kursų dalyviams šventiškai buvo įteikti pelnyti „Gamtos gidų mokymo kursų“ baigimo pažymėjimai, patvirtinantys jų įgytas žinias apie Lietuvos pajūrio regiono gyvąją ir negyvąją gamtą, organizavimo ir paslaugų suteikimo gebėjimus, gamtos interpretavimo ir komunikacijos kompetencijas.

 Linkime jiems sėkmingo kelio šioje nišinėje sferoje, kiekvienam pasirenkant savo mylimą gamtos kertelę ir skleidžiant gamtos pažinimo žinias bei džiaugsmą! Susipažinkite su gidais ir jų paslaugomis www.nature-guide-network.eu svetainėje!

 Džiaugiamės, kad kursų dalyviai susimezgė į stiprų tinklą, kurį sieja draugystė, dalinimasis patirtimi ir bendruomenės jausmas. Tikimės, kad šis tinklas išliks stiprus ir aktyvus, o mes šiemet intensyviai prisidėsime prie jo plėtros.

 Kuršių nerijos nacionalinio parko direkcija nuoširdžiai dėkoja dalyviams, lektoriams, partneriams ir visiems, prisidėjusiems prie šios sėkmingos mokymų programos sukūrimo bei įgyvendinimo pagal Interreg Pietų Baltijos projektą „Gamtos gidų tinklas“, kurį finansuoja Europos regioninės plėtros fondas.

 

Nuotraukos: KNNP archyvo ir Gintauto Beržinsko


Renginių kalendorius
Dažniausiai užduodami klausimai
2. Ar keltas į Kuršių neriją yra mokamas?

Taip. Informaciją apie keltų grafikus ir kainas galite rasti AB „Smiltynės perkėla“ tinklapyje


Draugai
 

 

   
   

 

Banners