ŠIUO METU SVETAINĖ TVARKOMA, VISAS TURINYS PERKELIAMAS Į WWW.NERIJA.LRV.LT
Naudojimo sąlygos
 
Jei norite pasinaudoti šiuose interneto svetainės puslapiuose esančia medžiaga, atidžiai perskaitykite naudojimosi ja instrukcijas. Jei nesutinkate su šiomis sąlygomis, www.nerija.lt interneto svetainės puslapiuose patalpinta medžiaga Jūs naudotis negalite.

www.nerija.lt tinklalapio ir jo turinio autorių teisės priklauso Kuršių nerijos nacionalinio parko direkcijai. Šios teisės yra saugomos įstatymų.

Draudžiama bet kokiu būdu atgaminti, platinti, viešai skelbti, daryti viešai prieinamą ar kitaip naudoti komerciniams tikslams visą tinklalapio turinį ar jo dalį be išankstinio rašytinio Kuršių nerijos nacionalinio parko direkcijos leidimo. Galima turėti savo kompiuteryje arba spausdintų kopijų pavidalu šio tinklalapio ištraukas tik savo asmeniniams arba nekomerciniams poreikiams, griežtai laikantis šių naudojimosi taisyklių. Turinio pakeitimas ar turinio naudojimas bet kuriam kitam tikslui draudžiamas.

Tinklalapyje esančios informacijos ir duomenų naudojimas oficialiuose pranešimuose spaudai ir kituose dokumentuose, kurie priskiriami viešiesiems, leidžiamas tik tuo atveju, jei kaip informacijos šaltinis nurodoma www.nerija.lt interneto svetainė.

Jūsų patogumui galite www.nerija.lt nuorodą talpinti kitose interneto svetainėse, kurių savininkai ir tvarkytojai yra tretieji asmenys. Jungdamiesi prie tokios trečiojo asmens svetainės, Jūs automatiškai pripažįstate, jog esate susipažinęs su svetainės naudojimosi taisyklėmis ir patvirtinate, kad su jomis sutinkate. Jūs taip pat sutinkate, kad Kuršių nerijos nacionalinio parko direkcija nekontroliuoja trečiojo asmens svetainės turinio ir negali prisiimti atsakomybės už medžiagą, kuri jose skelbiama. Be to, nuoroda į Kuršių nerijos nacionalinio parko direkcijos tinklalapį nereiškia, kad Kuršių nerijos nacionalinio parko direkcija susijusi su šių svetainių gaminiais ar paslaugomis, minimomis trečiojo asmens svetainėje.

Kuršių nerijos nacionalinio parko direkcija negarantuoja, kad šiame tinklalapyje ar tarnybinėje stotyje, kurioje jis patalpintas, nėra virusų ar kitų kenksmingų elementų, taip pat, kad tinklalapis bus prieinamas be pertrūkio ar sutrikimų.

Kuršių nerijos nacionalinio parko direkcija nėra atsakinga už jokius tiesioginius, netiesioginius, atsitiktinius, ypatingus ar pasėkminius nuostolius, negautą pelną ar verslo kliudžius, kilusius dėl naudojimosi ar negalėjimo naudotis šiuo tinklalapiu.

Kuršių nerijos nacionalinio parko direkcijos logotipas yra registruotas kaip prekės ženklas ir Kuršių nerijos nacionalinio parko direkcija turi į jį išskirtines nuosavybės teises. Kiti čia minimi gaminių ir bendrovių pavadinimai gali būti jų atitinkamų savininkų prekės ženklai ar firmos vardai. Jūsų prieiga prie šios svetainės nereiškia, kad Jums netiesiogiai ar teisės atsisakymo būdu suteikiama kokia nors licencija ar teisės naudotis šioje svetainėje esančiais ženklais ir kita intelektine nuosavybe be išankstinio rašytinio Kuršių nerijos nacionalinio parko direkcijos ar trečiosios šalies-savininkės sutikimo.
 

Renginių kalendorius
Dažniausiai užduodami klausimai
5. Kur galima įsigyti mėgėjiškos žūklės leidimus?

Mėgėjiškos žūklės leidimus galima įsigyti internetu.


Draugai
 

 

   
   

 

Banners