Įsigydami LANKYTOJO BILIETĄ prisidėsite prie Kuršių nerijos kraštovaizdžio išsaugojimo!!!
PASLAUGOS

Kuršių nerijos nacionalinio parko direkcija

organizuoja ir siūlo:

 

 

Kuršių nerijos nacionaliniame parke galite užsisakyti šias ekskursijas: 

 

 Pažintiniai, mokomieji žygiai išskirtinėse, jautriose žmogaus poveikiui, teritorijose 

(Grobšto ir Naglių gamtiniuose rezervatuose)

 

 

        Kuršių nerijos nacionalinis parkas kviečia į organizuojamas pažintines ir mokomąsias išvykas, kurių metu turėsite išskirtinę galimybę su nacionalinio parko atstovu, apsilankyti žmogaus poveikiui jautriuose Grobšto ir Naglių gamtiniuose rezervatuose. Jus lydintis nacionalinio parko specialistas supažindins su gamtoje vykstančiais procesais, primins atsakingo žmogaus elgesio svarbą trapioje Kuršių nerijos aplinkoje. Tai mažiausiai žmogaus paliestos vietos Kuršių nerijoje. Atvykus į rezervatą atrodo, kad laikas sustoja ir čia jautiesi lyg svečias, nedrąsiai keliaudamas per pilkąsias kopas link ypač trapaus, vėjo pustomų Didžiųjų kopų masyvo. Gamta turi savo ritmą, kuriuo gyvena, o čia apsilankiusiam žmogui lieka tik stebėti ir mėgautis nuostabiausiais gamtos reiškiniais.

Į šias išvykas renkamos grupės, kuriuose ne mažiau kaip 2 ir ne daugiau kaip 8 asmenys. Paslauga yra mokama, kaina vienam asmeniui nuo 14,00. Paslaugos įkainis priklauso nuo lydinčio asmens kompetencijos, pasirinktos kalbos (lietuvių, anglų, vokiečių, rusų) ir kitų su išvyka patiriamų išlaidų. Daugiau informacijos apie paslaugos kainą galite rasti čiaDėl išvykų laiko derinimo ir kitos papildomos informacijos maloniai prašome kreiptis į Nidos Lankytojų centrą adresu: Naglių g. 8, Neringa; el. paštu info@nerija.lt; telefonu: 8 469 51256.

 

Pamatyk ir pajusk tai kas čia vertingiausia...

  ______________________________________________________________

 

 

 Pažintinės ekskursijos po Kuršių nerijos nacionalinį parką

 

 

 

      Atvykstantiems į Kuršių neriją siūlome puikią pažintinę ekskursiją. Šios ekskursijos metu aplankomi svarbiausi, geriausiai atspindintys Kuršių nerijos vaizdą, objektai. Ekskursija trunka apie 5 - 6 val., nes keliaujama per visą Kuršių  nerijos nacionalinį parką. Ekskursija prasideda nuo Smiltynės. Aplankysime apsauginį kopagūbrį, kuris prieš 200 metų buvo suformuotas žmogaus ir gamtos. Supažindinsime su gaisravietėmis ir papasakosime, kodėl gaisrai taip lengvai įsiplieskia šiose vietose ir kaip to išvengti. Pasiekus Juodkrantę pirmiausia išvysime Gintaro įlanką, išgirsite apie ten atrastus lobius ir gintaro kasybą. Aplankysime senąjį, paslaptimi ir legendomis apipintą „Raganų  kalną“, pamatysime čia išlikusią sengirę. Labai nenutolus nuo Juodkrantės, aplankysime čia įsikūrusių didžiųjų kormoranų ir pilkųjų garnių perimvietę. Pastaruoju metu kormoranų populiacijos dydis kelia daug diskusijų visuomenėje ir vieningos nuomonės nėra. Išgirdę įvairiapusę informaciją apie šiuos paukščius, galėsite susidaryti savo nuomonę. Keliaudami pro Naglių gamtinį rezervatą, čia aplankysime pažintinį taką, kuriame susipažinsime į „Natura 2000” teritorijų tinklą įtrauktomis, tik pajūrio ruožui būdingomis buveinėmis su unikaliais rūšių kompleksais ir užpustytų kaimų istorija. Galiausiai pasieksime Parnidžio kopą, kuri randasi šalia Nidos. Nuo Parnidžio kopos atsiveria nuostabūs vaizdai, matomos marių bei neaprėpiamos jūros platybės, nuostabaus grožio, vėjo pustomos Grobšto gamtinio rezervato baltosios kopos. 

       Ši pažintinė ekskursija tinka tiek grupėms tiek šeimoms. Ekskursijos kaina nuo 70,00 €. Daugiau informacijos apie paslaugos kainą galite rasti čia. Dėl išvykų laiko kreipkites el. paštu info@nerija.lt ar telefonu 8 469 51256. Ekskursijos trukmę ar lankomus objektus visuomet galima koreguoti pagal jūsų poreikius ir galimybes.

Tai puiki galimybė per vieną dieną pažinti Kuršių neriją! 

______________________________________________________________

 

 

 Specializuotos gamtinės ekskursijos po 

         Kuršių nerijos nacionalinį parką

 

 

Specializuotų gamtinių ekskursijų metu Jūs turite puikią galimybę kartu su nacionalinio parko darbuotoju - specialistu pasivaikščioti nuostabiais Kuršių nerijos nacionalinio parko takais. Šių žygiu metu Jūs susipažinsite su specifinėmis sąlygomis, Kuršių nerijos smėlyje augančiais augalais, čia gyvenančiomis vabzdžių rūšimis, perinčiais ir migruojančiais paukščiais ir gyvenančiais gyvūnais. Gal būt Jums pasiseks ir žygio metu sutiksite didžiausią Kuršių nerijos žinduolį briedį ar smalsaujančią lapę, galbūt išvysite vikriuosius šerniukus ar grakščiąsias stirnas. Sužinosite Kuršių nerijoje vykstančių gamtinių procesų ypatybes, susipažinsite su šiame siaurame pusiasalyje plytinčiomis pilkosiomis, baltosiomis, užuomazginėmis pustomomis ir medžiais apaugusiomis pajūrio kopomis.

Žygio vieta ir laikas parenkamas individualiai Jums atsižvelgiant į  jūsų pageidavimus. Siūlome žygius visoje Kuršių nerijos nacionalinio parko teritorijoje. Daugiau informacijos apie paslaugos kainą galite rasti čia. Dėl išvykos laiko galite kreiptis el.paštu info@nerija.lt ar telefonu 8 469 51256.

 

Pajusk, užuosk, išgirsk ir pamatyk tai kas būdinga Kuršių nerijos gamtai!

 

Informaciją parengė:
Kuršių nerijos nacionalinio parko direkcijos 
Turizmo ir informacijos skyrius 

 


Renginių kalendorius
D.U.K
6. Kur galima užsisakyti ekskursiją po Kuršių nerijos nacionalinį parką?

KNNP Lankytojų centruose galima užsisakyti gido paslaugas


Draugai
 

 

   
   

 

Banners